czw.. paź 6th, 2022

Nicola Peltz, żona Brooklyna Beckhama, nadal publicznie znosi kłótnie i opowiada prasie o kłótni ze swoją teściową Victorią Beckham.

Nicola powiedziała, że Victoria Beckham powiedziała, że nie może uszyć swojej sukni ślubnej po tym, jak rozeszły się plotki, że Nicola zdecydowała się nie nosić jej na ślubie na Brooklynie.

Napięcia między Beckhamami a klanem Peltz powstały po twierdzeniach, że matka Nicoli, Claudia Heffner Peltz, wzięła odpowiedzialność za cały ślub swojej córki i najstarszego syna Beckhamów , Brooklyn.

A w wywiadzie dla Grazia USA Peltz zasugerował, że są spory wokół sukni ślubnej i tego, co będzie nosić Nicola. „Cóż, planowałam założyć suknię ślubną Victorii. Byłam bardzo podekscytowana, że będę mogła nosić ubrania, które zaprojektowała moja przyszła teściowa. Skontaktowaliśmy się, aby zacząć projektować suknię, a potem minęło kilka dni i Nie odezwał się ponownie. Victoria zadzwoniła do mojej mamy i powiedziała, że jej atelier nie może tego zrobić” – powiedział Nicola, pisze express .

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz / Zdjęcie: Associated Press

Dziewczyna wyjaśniła, że wszystkie jej oskarżenia, że nie chce nosić sukni ślubnej, którą zrobiła dla niej Victoria Beckham, są kłamstwem.

„Kiedy czytam coś takiego, że nigdy nie planowałam nosić sukienki Victorii Beckham lub czegoś w tym rodzaju, rani to moje uczucia” – mówi Peltz. „To trochę krępujące, kiedy ludzie myślą tak, bo wiem, że to nieprawda” – mówi.

Opinia publiczna nie usłyszała punktu widzenia Victorii Beckham, ponieważ projektantka woli nie komentować ewentualnego konfliktu z synową . Ale fakt, że między rodzinami po ślubie był jakiś dystans, jak mówią, na twarzy.

Nicola Peltz i Victoria Beckham / Zdjęcie: Instagram Nicola Peltz

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.