niedz.. wrz 25th, 2022

Ukraiński piosenkarz i showman Vladimir Dantes nadal dzieli się z fanami tym, jak spędza czas ze swoją nową wybranką, restauratorką Dasha Katsurina.

Ostatnio Dasha Katsurina towarzyszyła Vladimirowi Dantesowi w jego europejskiej trasie koncertowej.

Teraz showman jest na Ukrainie, skąd przyjechał z Europy z Dashą, która teraz mieszka ze swoimi dziećmi w Polsce. A dzisiaj Dantes podzielił się na swojej historii na Instagramie, gdzie on i Katsurina pojechali, gdy tylko przybyli do Kijowa.

Tak więc Władimir postanowił przedstawić Dashę swojej matce Marii Aleksiejewnej. Na fotoblogu zamieścił krótki film, w którym można zobaczyć, jak on i Katsurina siedzą w kuchni matki, pijąc herbatę i jedząc smakołyki.

Zdjęcie: instagram.com/vladimirdantes

W filmie Dantes żartuje o swojej matce, która nie chce pokazywać swojej twarzy: „Mamo, pokaż mi jeszcze raz roboczą stronę”. Z kolei Maria Alekseevna podchodzi do balkonu i pozuje, stojąc plecami do syna.

Zdjęcie: instagram.com/vladimirdantes

Przypomnijmy, że po rozwodzie z Nadią Dorofeevą Dantes zaczął przypisywać romans z Dasha Katsurina, byłą żoną obecnego chłopaka Dorofeevy.

Dasha i Vova długo nie komentowali swojego związku, ale nie ukrywali, że spędzają razem czas. Ale ostatnio Vova i Dasha potwierdzili swój romans i wyznali sobie miłość .

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.