czw.. paź 6th, 2022

Dzień, w którym produktywność i entuzjazm spadną, więc musisz porzucić rutynowe czynności i dążyć do poważnego profesjonalnego projektu, który pozwoli Ci poważnie wspiąć się po szczeblach kariery. Jednak budując plany napoleońskie nie należy zapominać o własnym zdrowiu – to ono umożliwia osiągnięcia we wszystkich dziedzinach działalności.

Dziś, 23 września, zaleca się dbanie o nogi dla przedstawicieli wszystkich znaków zodiaku, ale dla trzech z nich przede wszystkim ostrożność w tym sensie.

Baran (21.03 – 20.04)

Baran, który jest wyluzowany i uwielbia uprawiać sporty – w tym sporty ekstremalne, dziś musi być niezwykle ostrożny. W przeciwnym razie mogą doznać kontuzji kończyn dolnych i na długo wypaść z aktywnego życia w ogóle i sportu w szczególności. Jest mało prawdopodobne, aby takiego wyniku oczekiwali.

Panna (22.08 – 23.09)

Panny uwielbiają zadziwiać wyobraźnię innych stylowym wyglądem: wybierając ubrania i buty w oszałamiających zestawach, często noszą buty na wysokim obcasie. Oczywiście wyglądają w nim luksusowo, ale poruszając się w takich butach często zapominają o ostrożności. Dziś – jeśli nie chcą leczyć zwichnięcia – lepiej wolą trampki jako buty.

Wodnik (21.01 – 18.02)

Wodnik musi być ostrożny podczas przemieszczania się: porywany biegiem – na przykład za transportem publicznym – przedstawiciele znaku mogą nie zauważyć małej przeszkody i planować bezpośrednio na chodnik. Ponieważ nikt nie obiecuje im miękkiego lądowania, mogą doznać irytującej i bolesnej kontuzji, więc lepiej zwolnić prędkość.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.