wt.. paź 4th, 2022

Aktorka, gwiazda Studio „Kvartal 95” Elena Kravets nie przestaje eksperymentować ze swoim wizerunkiem.

Jak wiecie, pod koniec stycznia Elena Kravets zdecydowała się na radykalne zmiany i obcięła długie włosy, jednocześnie wykonując odważny bob.

Jednak najwyraźniej taki nieco surowy obraz znudził artystkę, więc ponownie zapuściła włosy i teraz jej fryzura wygląda bardziej kobieco. Kravets pokazał się z nowym zdjęciem na swojej stronie na Instagramie.

Elena Kravets robiła karetkę / Zdjęcie: instagram.com/lennykravets

Aktorka opublikowała kilka zdjęć, na których pozuje z włosami do ramion. Uzupełniła swój wygląd białym kapeluszem i kurtką. Na nagraniu Elena szczerze się uśmiecha i przytula dzieci. Co dokładnie było na imprezie, Kravets nie sprecyzował. Ale przyznała, że przytulanie było bardzo miłe:

Elena Kravets / Zdjęcie: instagram.com/lennykravets

„Naprawdę chcę teraz przytulać się częściej. Bez powodu. Tylko dlatego, że ktoś jest … Niech tak będzie zawsze” – podpisała Elena.

Elena Kravets / Zdjęcie: instagram.com/lennykravets

Z kolei subskrybenci strony aktorki na Instagramie dawali jej komplementy: „Pięknie wyglądasz z długimi włosami. Wyglądasz młodziej”, „jaka jesteś piękna”, „Eleno! Jesteś kobietą z bardzo wielką literą! standard ukraińskiej urody, pewności siebie, zmysłowości i czułości! Jestem dumny, że jesteś w naszym kraju, na Ukrainie!”.

Przypomnijmy, że wcześniej Elena Kravets odtajniła , gdzie jest z młodszymi dziećmi i dlaczego najstarsza córka wróciła na Ukrainę.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.