pon.. paź 3rd, 2022

Księżna Sussex, która w wywiadzie dla The Cut twierdziła, że ​​związek jej męża Harry’ego z jego ojcem Karolem jest „wreszcie utracony”, poprosiła teraz o audiencję u króla, aby naprawić sytuację.

Meghan, księżna Sussex, poprosiła o spotkanie jeden na jednego z królem Karolem III , który przebywa obecnie w Szkocji, w celu rozwiązania różnic przed jej wyjazdem do Kalifornii z Harrym po pogrzebie królowej Elżbiety II, według królewskich źródeł.

Neil Schon, korespondent rozrywkowy NBC News, MSNBC i Access Hollywood, powiedział, że słyszał z „bardzo dobrego źródła”, że Meghan wysłała list z prośbą o prywatną rozmowę z królem.

Podobno księżna chce wyjaśnić sytuację, zanim ona i Harry pojadą do Kalifornii do swoich dzieci. Prawdopodobnie nie chodzi tu tyle o relacje między Harrym a Karolem, ale o tytuły księcia i księżniczki dla dzieci pary .

Książę Harry i księżna Megan / Zdjęcie: Associated Press

„Byłaby to okazja do wyjaśnienia sprawy, oddzielenia dobra od zła i wyjaśnienia niektórych przyczyn tego, co robili przez ostatnie dwa lata. Wiesz, musisz podziwiać pewność siebie Meghan bez względu na to, co robisz pomyśl – mówi Sean.

Nie mieliśmy wątpliwości, że Megan dokładnie wiedziała, czego chce. Nawet książę Harry w przeddzień jej ślubu powiedział: „Co Meghan chce, Meghan dostaje”. Pytanie tylko, czy król odpowie?

Megan, księżna Sussex / Zdjęcie: Getty Images

Wcześniej mówiliśmy, że przewidywana data koronacji króla Karola III jest już znana.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.