pon.. paź 3rd, 2022

7 września uwagę całego świata przykuła wiadomość od Apple: firma wprowadziła nową linię iPhone’ów.

Gdzie i za jaką cenę kupić?

Od 19 do 25 września w oficjalnych punktach sprzedaży obowiązywać będą specjalne warunki zakupu iPhone’a 14 Pro, iPhone’a 14 Pro Max i iPhone’a 14. Możesz kupić nowego iPhone’a 14 Pro w rozliczeniu od 21 490 UAH z ratami od 2149 UAH / miesiąc za 10 płatności .

Ponieważ oficjalni sprzedawcy otrzymują na początku sprzedaży ograniczoną ilość towaru, aby kupić pożądany model w określonym kolorze i rozmiarze pamięci, zalecamy dokonanie wymarzonego zakupu już dziś:

na Wygodne Witam Rozetka Cytrus Eldorado fokstrot Moyo Vodafone

Co dokładnie nas tak urzeka w iPhonie 14 Pro?

Nowy „Dynamic Island”, innowacyjny 48-megapikselowy aparat, który zapewnia niesamowite szczegóły na zdjęciach. Profesjonalne filmowanie wideo. Jasny, wytrzymały wyświetlacz z nowymi funkcjami to przede wszystkim iPhone 14 Pro.

Jeszcze bardziej profesjonalny aparat

Apple wprowadza zupełnie nowy aparat główny 48 MP i podnosi poprzeczkę dzięki rozdzielczości 4x, zapewniając niesamowite szczegóły w każdej klatce. Aparat bezproblemowo dostosowuje się do tego, co robisz, rejestrując cztery razy więcej światła, aby robić imponujące zdjęcia nawet w warunkach słabego oświetlenia. Możesz więc przycinać zdjęcia, zachowując niesamowitą rozdzielczość.

Nowy przedni aparat TrueDepth z autofokusem i większą przysłoną w iPhonie 14 Pro zapewnia nawet dwa razy lepsze zdjęcia przy słabym oświetleniu. Aby uchwycić najjaśniejsze i najjaśniejsze selfie — zdjęcia indywidualne lub grupowe.

Wideo najwyższej jakości w smartfonie

Tryb kinowy nagrywa teraz w 4K HDR przy 24 klatkach na sekundę, co jest standardem branżowym. Możesz nawet edytować efekt głębi po zrobieniu zdjęcia. Niezależnie od tego, czy fotografujesz z pojazdu terenowego, czy biegniesz obok, wypróbuj tryb Action, aby płynnie strzelać z ręki — nie jest wymagana dodatkowa blokada.

Ekran jest zawsze gotowy

Teraz ekran blokady jest zawsze widoczny, więc nie musisz go nawet dotykać, aby mieć świadomość wszystkiego, co się dzieje. A gdy iPhone jest do góry nogami lub w kieszeni, ekran ciemnieje, aby oszczędzać energię baterii.

Nawet w najjaśniejsze słoneczne dni nowy wyświetlacz Super Retina XDR osiąga teraz nawet 2000 nitów — dwa razy więcej niż wcześniej i najwyższą szczytową jasność spośród wszystkich smartfonów. Więc nie będzie problemu z czytaniem tekstu siedząc na plaży. Technologia ProMotion umożliwia płynną i inteligentną zmianę częstotliwości odświeżania — dokładnie wtedy, gdy potrzebujesz wyjątkowej wydajności grafiki lub oszczędności energii.

Całkowicie nowa funkcja Dynamic Island w iPhone 14 Pro i Pro Max to jedna z największych zmian w topowych smartfonach Apple w tym roku. Zamiast „grzywek” pojawiła się interaktywna „Dynamic Island”. Odtwarza muzykę, wyniki sportowe, FaceTime i nie tylko — a wszystko to bez odwracania uwagi od tego, co robisz.

Bezwarunkowy wybór

Nawet z mnóstwem nowych funkcji iPhone 14 Pro zapewnia niesamowitą żywotność baterii przez cały dzień. A za wszystkimi jego niesamowitymi funkcjami kryje się A16 Bionic, najlepszy chip dla smartfonów. iPhone 14 Pro jest dostępny w czterech kolorach: Deep Magenta, Gold, Silver i Space Black.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.