pon.. paź 3rd, 2022

Z winy mężczyzny, który był pod wpływem narkotyków i niósł czteroletniego syna, rannych zostało 26 osób.

Któregoś dnia na Prospekt Povitroflotsky w kijowskiej dzielnicy Solomensky miał miejsce wypadek na dużą skalę z udziałem minibusa. Śledczy byli na miejscu. Sąd kijowski aresztował kierowcę, z którego winy zostało rannych 26 osób.

Według policji śledztwo wykazało, że kierowca samochodu Mercedes-Benz nie zachował bezpiecznej odległości i wjechał przed autobus wahadłowy. W wyniku kolizji kierowca autobusu stracił kontrolę i wjechał w słup elektryczny.

25 pasażerów komunikacji miejskiej oraz małe dziecko sternika odniosło obrażenia o różnym nasileniu i zostało hospitalizowanych. 28-letni kierowca samochodu został aresztowany.

Zgodnie z wynikami kontroli kierowcy w placówce medycznej lekarze znaleźli w jego organizmie nielegalne substancje: amfetaminę, kokainę i marihuanę, a także silny narkotyk.

Wczoraj 21 września Sąd Rejonowy Szewczenkowski w Kijowie wybrał wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci aresztu z prawem do wniesienia kaucji w wysokości 3 225 300 hrywien. Zatrzymanemu grozi do ośmiu lat więzienia z pozbawieniem prawa do kierowania pojazdami na okres od pięciu do ośmiu lat.

Przypomnijmy, że 19 września na Povitroflotsky Prospekt w pobliżu skrzyżowania z ul. Preobrazhensky, doszło do wypadku z udziałem minibusa i SUV-a, w wyniku którego zostało rannych 26 osób . Po potężnym uderzeniu minibus wyjechał na chodnik, gdzie zderzył się z słupem elektrycznym.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.