czw.. wrz 29th, 2022

Książę i księżna Walii po raz pierwszy wystąpili publicznie od pogrzebu królowej Elżbiety II, który odbył się w poniedziałek 19 września.

William i Catherine spotkali się z wolontariuszami i personelem zamku Windsor, którzy byli bezpośrednio zaangażowani w pogrzeb królowej.

Księżniczka Walii / Zdjęcie: Getty Images

Okres żałoby narodowej zakończył się we wtorek, ale żałoba członków rodziny królewskiej potrwa do poniedziałku – 26 września, więc nadal noszą czarne ubrania.

40-letnia Księżniczka Walii ma na sobie długi płaszcz bez kołnierza Dolce & Gabbana, czarne rajstopy i czarne zamszowe szpilki Gianvito Rossi. W uszach Katherine nosi złote kolczyki z perłą Annoushka autorstwa Kiki Mcdonough i rozproszonymi diamentami. Kate ma również makijaż dzienny, a jej włosy są rozpuszczone.

Księżniczka Walii / Zdjęcie: Getty Images

Książę William powraca w granatowym garniturze, białej koszuli i czarnym krawacie. Książę Walii podziękował personelowi i wolontariuszom, którzy pracowali przy nabożeństwie w kaplicy św. Jerzego, które odbyło się bezpośrednio po państwowym pogrzebie Jej Królewskiej Mości w Opactwie Westminsterskim.

Książę i księżna Walii / Zdjęcie: Getty Images

Zauważ, że William i Kate nie są jedynymi członkami rodziny królewskiej, którzy powrócili dziś do pracy. Córka królowej, 72-letnia księżna Anna , odwiedziła bazę morską w Portsmouth, gdzie uścisnęła dłoń członkom Królewskiej Marynarki Wojennej, którzy wzięli udział w procesji pogrzebowej.

Księżniczka Anna / Zdjęcie: Associated Press

Księżniczka Anna / Zdjęcie: Associated Press

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.