czw.. paź 6th, 2022

Księżniczka Charlotte, jak już wiecie, pojawiła się na pożegnaniu swojej prababki Elżbiety II ze specjalną broszką w kształcie podkowy.

Mówiliśmy już więcej o broszce księżniczki Charlotte . Na pogrzebie królowej wielu członków jej rodziny nosiło specjalną biżuterię, ale najwięcej uwagi poświęcono 7-letniej Charlotte, córce Williama i Kate z Walii.

Księżniczka Charlotte z rodziną / Zdjęcie: Getty Images

Nosiła broszkę w kształcie podkowy i wielu uważało, że Charlotte nosi ją na cześć tego, że jej prababka bardzo lubiła konie. Jednak Daily Mail , powołując się na fanów królewskich, twierdzi, że ta broszka należała w latach dwudziestych do matki Elżbiety II, Elizabeth Bowes-Lyon, praprababki księżniczki Charlotte.

Młoda Charlotte otrzymała tę biżuterię od samej królowej Elżbiety II. Ale matka królowej, Elżbieta Bowes-Lyon, otrzymała broszkę od swojej teściowej, królowej Marii z Teck .

Elizabeth Bowes-Lyon / Zdjęcie: Getty Images

Królowa Matka, która poślubiła króla Jerzego VI, a następnie księcia Yorku Albert, w 1923 roku, nosiła broszkę na portrecie wykonanym w 1929 roku. Elegancki produkt ma kształt podkowy i jest pokryty błyszczącymi kamieniami szlachetnymi.

Matka Charlotte, Katherine, powiedziała wcześniej, że jej jedyna córka odziedziczyła miłość królowej Elżbiety II do koni i już jeździ.

Księżniczka Charlotte / Zdjęcie: Associated Press

Wcześniej powiedzieliśmy, że królowa Elżbieta II była odprowadzana w swoją ostatnią podróż przez swojego ukochanego kucyka , a na siodle kucyka znajdował się jeden z kwiatowych szali królowej, który często nosiła podczas jazdy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.