czw.. wrz 29th, 2022

Ukraińska piosenkarka Kamaliya od 19 lat jest szczęśliwą żoną pakistańskiego miliardera Mohammada Zahoora.

Piosenkarka Kamaliya przypomniała sobie znajomość z mężem, ukraińsko-pakistańskim miliarderem, biznesmenem Mohammadem Zahoorem .

Według Kamaliyi przechodziła wtedy trudny okres w swoim życiu, właśnie zerwała ze swoim chłopakiem i była w depresji. Koleżanka artystki, która była również przyjaciółką Zahoora, aby trochę odwrócić jej uwagę, zaprosiła ją na imprezę, w której był biznesmen.

„To było nieformalne spotkanie. Zaprosił mnie nasz wspólny przyjaciel. I przyjechałem. Poprosili mnie, żebym zaśpiewał. Na tym spotkaniu wszyscy byli mężczyznami, ja jestem jedną kobietą. Było ich wielu i wszyscy bogaci, wszyscy biznesmeni. Zahoor była najjaśniejsza. Kiedy zobaczyłam go po raz pierwszy, miałam wrażenie, że tak się świeci. Pochodzi od niego jakieś światło. To było moje pierwsze uczucie. Nigdy wcześniej tego nie doświadczyłem. Tak, upadłem w miłości. Ale w ten sposób to, co patrzysz na osobę i światło, pochodzi od niego” – powiedział Kamaliya w wywiadzie dla Rostyslove Production.

Kamaliya z mężem i córkami / Zdjęcie: instagram.com/kamaliyaofficial

Spotkanie pary odbyło się w jednej z instytucji w Kijowie. Kamaliya tak jak teraz pamięta, że był to 15 lipca. 19 lipca Zahoor zaprosił artystę na kolację i od tego czasu rozpoczął się ich romans. Nie trwało to jednak długo, bo po kilku miesiącach kochankowie rozegrali wesele.

Para ma dwoje dzieci, bliźniaczki Arabellę i Mirabellę, które mają 9 lat. Jak powiedziała matka-gwiazda, wychowują dzieci zgodnie z europejskimi tradycjami, choć znają też pakistańskie.

Kamaliya z mężem i córkami / Zdjęcie: instagram.com/kamaliyaofficial

Ponadto Kamaliya opowiedziała, o jakich zawodach marzą jej córki:

„Arabella na pewno zostanie piosenkarką. Mirabella poszła do rezerwowej szkoły olimpijskiej, na gimnastykę i była w najsilniejszej grupie. Miała wszelkie szanse, by dostać się na igrzyska olimpijskie. Ale teraz wszystko straciła i bardzo się martwi. Tam Nie ma wielu studiów w Londynie i „Nie mogę znaleźć takiej profesjonalnej szkoły w Londynie na tym poziomie. Świetnie śpiewa, ale mówi: chcę zdobyć medal olimpijski, a potem przejść na emeryturę, a potem zostać piosenkarką. Arabella ma bardzo podobną barwę głosu na Sii” – powiedział Kamaliya.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.