niedz.. wrz 25th, 2022

Gwiazda Studia „Kvartal 95” Jurij Wielki podniósł nastrój Ukraińców kolejną zabawną parodią.

Tym razem Jurij Wielki w swojej parodii pokonał apel ministra obrony Federacji Rosyjskiej Siergieja Szojgu .

A Shoigu zaczął działać jako Wielki z propozycją w mediach, aby rozpocząć konferencję „prasową” i zadać wcześniej uzgodnione pytania. Komentując częściową mobilizację w Federacji Rosyjskiej, Shoigu mówi:

„Jeśli teraz nie przeprowadzimy częściowej mobilizacji, czeka nas pełna mobilizacja. Chociaż nie ma nic do ukrycia, to już czeka na nas wszystkich. W końcu, jak Władimir Władimirowicz słusznie was okłamał, och, powiedział, my nie ma innego wyjścia. Jest tylko wejście. I niestety ostatnio to nie my wchodzimy, ale w nas „- powiedział Shoigu w roli Wielkiego.

Również „Shoigu” chwali się, że podczas całej „operacji specjalnej” rosyjskich żołnierzy „zginęło tylko około 5937 osób, a liczba ta z dnia na dzień maleje”. Ale wróg, mówi „Shoigu”, jest znacznie gorszy – podobno zniszczyli 100 tys. ukraińskich żołnierzy, a to było zaledwie wczoraj.

Zapytany, po co mobilizować 300 tys. Rosjan, skoro na Ukrainie jest tylko 6 tys. ofiar, Shoigu odpowiada:

„To prosta arytmetyka. Bierzemy 300 tysięcy, dzielimy przez liczbę strat, otrzymujemy liczbę 50. Dwa na 50, to już sto, a sto razy pięć to niewiele, nie mało – pół litr Stąd wniosek – po konferencji prasowej idź do sklepu, weź pół litra i sam to wymyśl.”

Shoigu odpowiedział również, kto zostanie powołany przede wszystkim: „Przede wszystkim ci, którzy chcą służyć, a zwłaszcza ci, którzy tak naprawdę nie chcą, pójdą, aby służyć.

Shoigu w roli Wielkiego doradza udanie się do wojskowych urzędów meldunkowych i zaciągowych i zastanawia się, czego się bać: „Wyjechał, szybko oddał życie za Rosję i żyj w pokoju, nikt cię w tym pakiecie nie dotknie ”.

Przypomnijmy, że 21 września w swoim wystąpieniu prezydent Rosji Władimir Putin zapowiedział częściową mobilizację w Federacji Rosyjskiej.

Po odpowiednim dekrecie prezydenckim rosyjski minister obrony Siergiej Szojgu ogłosił, że 300 tys. rekrutów zostanie powołanych na wojnę na Ukrainie.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.