niedz.. wrz 25th, 2022

Wygląda na to, że życie osobiste gwiazdy Hollywood Johnny’ego Deppa jest coraz lepsze.

Amerykański aktor Johnny Depp po skandalicznym postępowaniu rozwodowym z aktorką Amber Heard nawiązał nowy romans.

Gwiazda zaczęła spotykać się ze swoim prawnikiem. Jednak nie tym, że wygrał sprawę przeciwko Amber Heard. Wybór aktora padł na prawnika Joela Richa, który bronił swoich interesów przed Słońcem w sprawie o zniesławienie.

Johnny Depp z Joel Rich / Zdjęcie: Associated Press

Według Us Weekly kobieta wspierała aktora w Stanach Zjednoczonych, gdy sędzia rozpatrywał sprawę Johnny’ego przeciwko Amber.

„Chemia jest poza wykresami, wszystko jest między nimi poważne” – powiedział w publikacji informator.

Nie wiadomo, kiedy para zaczęła się spotykać. Tak więc Joel Rich ma męża. Nie wiadomo, czy kobieta jest nadal mężatką, czy już się rozwodzi. Prawnik ma również dwoje dzieci, pisze Page Six.

Joel Rich / Zdjęcie: Associated Press

Nawiasem mówiąc, Johnny’emu Deppowi przypisywano już romans z inną prawniczką, Camillą Vasquez, która pomogła mu wygrać sprawę przeciwko Gerdowi. Prawnik jednak sprzeciwił się i zauważył, że między nimi panują tylko przyjazne stosunki.

„Bardzo martwię się o moich klientów i oczywiście zbliżyliśmy się do siebie. Ale kiedy mówię „my”, mam na myśli cały zespół i oczywiście Johnny’ego” – powiedziała kobieta.

Johnny Depp z Camillą Vasquez / Zdjęcie: Associated Press

Zauważ, że Johnny Depp, po zakończeniu skandalicznego postępowania rozwodowego z Amber Gerd, może wreszcie spokojnie odetchnąć. Wygląda jednak na to, że trwająca od 2015 roku batalia prawna z Amber Gerd wpłynęła na zdrowie i wygląd Johnny’ego Deppa. Ostatnio aktor wystraszył fanów wychudzonym wyglądem.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.