wt.. paź 4th, 2022

Dzień, w którym intuicja człowieka jest tak mocno rozwinięta, że znacznie przekracza umysł.

Dlatego odpowiadając na ważne – zarówno zawodowe, jak i codzienne – pytanie należy ufać swojemu wewnętrznemu głosowi, nawet jeśli wydaje się, że jego „opinia” jest sprzeczna z racjonalnymi poglądami na ten temat. Czas sprzyja również wyjazdom na wszelkiego rodzaju wyjazdy – zarówno służbowe, jak i osobiste.

Baran (21.03 – 20.04)

Horoskop na 23 września dla Barana

Niepożądane jest, abyś dziś podpisał ważne dokumenty, zwłaszcza jeśli zależy od nich Twoja sytuacja finansowa – dołóż wszelkich starań, aby przełożyć tę procedurę na inny dzień.

Byk (21 kwietnia – 21 maja)

Horoskop na 23 września dla Byka

Dziś jednak – jak zawsze – nie należy kierować się emocjami: jeśli się nie powstrzymasz, możesz robić rzeczy, których później będziesz żałować, więc miej nad sobą kontrolę.

Bliźnięta (22.05 – 21.06)

Horoskop na 23 września dla Bliźniąt

Gwiazdy kategorycznie nie radzą się martwić: niegrzeczne nerwy mogą negatywnie wpływać na zdrowie całego organizmu, a Twoje samopoczucie pozostawia wiele do życzenia.

Rak (22.06 – 22.07)

Horoskop na 23 września dla Raka

Od smutnych myśli, pod wpływem których często jesteś (a ten dzień nie jest wyjątkiem), sztuka odwróci uwagę: dlaczego nie pójdziesz na przykład do teatru lub sali koncertowej?

Lew (23.07 – 21.08)

Horoskop na 23 września dla Lwowa

Pozytywny nastrój musi być utrzymywany przez cały dzień, nawet sztucznie: zastanów się, co może go dla ciebie podnieść, i zwróć się do tej konkretnej czynności – na przykład komunikowania się z bliskimi.

Panna (22.08 – 23.09)

Horoskop na 23 września dla Panny

Ludzie wokół ciebie nie będą w stanie ukryć swoich prawdziwych intencji wobec ciebie: dzisiaj możesz dokładnie dowiedzieć się, kto jest prawdziwym przyjacielem, a kto zawoalowanym złoczyńcą.

Waga (24.09 – 23.10)

Horoskop na 23 września dla Wagi

Dzień, mimo swojego statusu dnia powszedniego, jest idealny na relaks, który jednak nie musi być pasywny: rób coś, co napełnia Cię energią – na przykład sport.

Skorpion (24.10 – 22.11)

Horoskop na 23 września dla Skorpiona

Gwiazdy radzą, abyś poświęcił czas swojej rodzinie, zwłaszcza bliskim: nie tylko wypełnisz swój obowiązek, ale także otrzymasz cenne porady oparte na ich bogatym doświadczeniu życiowym.

Strzelec (23.11 – 21.12)

Horoskop na 23 września dla Strzelca

Nie powinieneś robić rzeczy, które Cię zasmucają – na przykład prac domowych: poświęć dzień na swoje hobby – wprawi Cię to w pozytywny nastrój, a poza tym będziesz mógł zrobić ładny drobiazg wnętrza.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Horoskop na 23 września dla Koziorożca

Ci, którzy potrafią oderwać się od realiów dnia i być sami ze sobą, będą mogli znaleźć odpowiedź na ważne życiowe pytanie: komunikacja z innymi nie pozwoli im się skoncentrować.

Wodnik (21.01 – 18.02)

Horoskop na 23 września dla Wodnika

Nie powinieneś odmawiać pracy, ale niepożądane jest również przeciążanie: spróbuj znaleźć środek, który pozwoli ci być w biznesie przez cały czas, ale jednocześnie oszczędzać siłę i energię.

Ryby (19.02 – 20.03)

Horoskop na 23 września dla Ryb

Dzisiaj wskazane jest, abyś mówił jak najmniej, w przeciwnym razie ryzykujesz, że powiesz za dużo ludziom wokół ciebie: obrażasz w ten sposób niektórych i nieumyślnie zdradzasz ważny sekret innym.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.