wt.. paź 4th, 2022

Ukraińska aktorka, gwiazda serialu „Moja miłość Strashko” Irina Poplavskaya opowiedziała o stresie podczas wojny io tym, czy utrzymuje kontakt z kolegami z serialu.

Gwiazda serialu „ My Love StrashkoIrina Poplavskaya udzieliła wywiadu programowi ZhVL i opowiedziała, gdzie jest teraz i jak utrzymuje kontakt z kolegami.

Aktorka porozumiewała się z prezenterką Nikitą Dobrynin z Niemiec, gdzie mieszka od sześciu miesięcy:

„Byłem bardzo przerażony, ale nie mogłem przekonać mojej matki, żeby pojechała. A potem, kiedy zaczęli bombardować elektrownię atomową w Energodarze, wtedy byłem bardzo zakryty. To był drugi raz, kiedy płakałem po wojnie .. dzień wojny. Wybraliśmy Niemcy, bo moja ciocia mieszka tu od 12 lat. To jest na północy Niemiec. I wtedy zobaczyłem, że w Berlinie są różne projekty dla ukraińskich aktorów, czyli próbują wesprzyj, zrób coś z wojną. I pojechałem do Berlina.”

Popławska wraz z kilkoma ukraińskimi kolegami zagrała w sztuce o wojnie na Ukrainie, wystawionej przez reżysera z Niemiec. Aktorka powiedziała również, że nadal utrzymuje kontakt z aktorami serialu „My Love Strashko”, a nawet udało jej się zobaczyć Aleksandra Sokolova.

„Byli w trasie ze sztuką Bad Roads. Byłem po prostu bardzo szczęśliwy widząc go. Komunikujemy się”.

Cieszy się, że niektórzy z jej przyjaciół są także w Berlinie. Obok nich słynny Ukrainiec nie czuje się tak samotny:

„To bardzo mnie wspiera. Zdałem sobie sprawę, że gdybym nie miał okazji się z kimś spotkać, porozmawiać w moim ojczystym języku, byłoby to bardzo trudne. I to też utrzymuje mnie przy zdrowych zmysłach”.

Ale Irina nie ukrywa – czasami jest to dla niej bardzo trudne emocjonalnie:

„Był czas, kiedy byłam w bardzo przygnębionym stanie. I byłam bardzo wrażliwa. Zwróciłam się nawet do psychologa, ale teraz jest to trochę łatwiejsze” – przyznała aktorka.

Po zwycięstwie Poplavskaya chciałaby wrócić do domu. W międzyczasie stara się trzymać i budować życie z dala od domu rodziców.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.