wt.. paź 4th, 2022

Cała ta przygoda z wojną przeciwko wielkiemu europejskiemu państwu, jakim jest Ukraina, od samego początku była szaleństwem, a zakończyła się oczywistą porażką – zauważa Igor Jakowenko.

Apel Putina i zapowiedź „uczestniczącej” mobilizacji to przede wszystkim przyznanie się do porażki w tej jego tak zwanej operacji specjalnej.

W rozmowie z Obozrevatelem stwierdził opozycyjny polityk i dziennikarz Igor Yakovenko, odpowiadając na pytanie, czy rzeczywiście jest to uznanie, że prezydent kraju-agresora nie może wygrać tej wojny z dostępnymi siłami.

„To przyznanie się do oczywistości – że „operacja specjalna” nie powiodła się, cała ta przygoda z wojną przeciwko wielkiemu europejskiemu państwu, jakim jest Ukraina, od samego początku była szaleństwem i zakończyła się oczywistą porażką” – powiedział Jakowenko.

Przypomnijmy, że w Rosji w ustawie o mobilizacji utajniono klauzulę , która odnosi się do liczby osób, które mają zostać wezwane. Stało się tak, gdy władze rosyjskie planują wcielić do wojny z Ukrainą milion Rosjan .

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.