czw.. wrz 29th, 2022

41-letnia Kim Kardashian wyglądała oszałamiająco, gdy została zauważona na ulicy w Nowym Jorku. Gwiazda reality TV i bizneswoman przyleciała do Big Apple, aby wziąć udział w programie ABC Good Morning America.

We wtorek, 20 września, Kim kilkakrotnie została zauważona w mieście, ale była ubrana w swoją tradycyjną kokardę od marki Balenciaga, z którą współpracuje.

Kim Kardashian / Zdjęcie: Getty Images

Ale mimo ekstrawagancji obrazu Kardashian ich nie zaskoczyła, bo ponownie założyła obcisłe legginsy-buty w drapieżny print, body z rękawiczkami, ogromne okulary i kolczyki z logo marki. Rozjaśnione włosy zebrała w kok.

Kim została również zauważona w drodze na lunch. Tym razem zauważyła legginsy na spódnicy maxi, założyła czarne buty, a także wybrała inne dodatki, preferując srebrne kolczyki i ogromną torbę.

Kim Kardashian / Zdjęcie: Getty Images

Trzecie spojrzenie było nie mniej dziwaczne, ponieważ diva na Instagramie połączyła długi trencz z kombinezonem, srebrnymi czółenkami i okularami w niebieskich oprawkach. Ten obraz był trochę inny niż poprzednie, ale wciąż zbyt znajomy dla fanów Kim.

Kim Kardashian / Zdjęcie: Getty Images

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.