niedz.. wrz 25th, 2022

Każdy członek brytyjskiej rodziny królewskiej w dniu, w którym Wielka Brytania żegnała się ze swoim monarchą, wniósł do swojego wizerunku pewien ważny szczegół na pamiątkę królowej Elżbiety II.

Wnuczka Jej Królewskiej Mości, Lady Louise Windsor, córka hrabiny Sophie of Wessex i księcia Edwarda, nie była wyjątkiem. Oddała hołd swojej babci, nosząc na jej pogrzebie biżuterię z koniem.

Księżniczka Beatrice z mężem Edoardo i Lady Louise / Zdjęcie: Associated Press

Konie były pasją królowej Elżbiety II. A Lady Louise również jeździ i prowadzi wóz, tak jak zrobił to książę Filip, jej dziadek.

Lady Louise Windsor nosiła naszyjnik odzwierciedlający jedną z jej wspólnych pasji z babcią królową Elżbietą na pogrzebie monarchy. Z tego powodu 18-latka na pożegnanie z Elżbietą założyła na szyję dwie biżuterie, z których jedna miała kształt końskiej głowy.

Lady Louise / Zdjęcie: Getty Images

Przypomnijmy, że na pogrzebie księcia Filipa w 2021 r. Ludwika założyła broszkę z wizerunkiem głowy konia i bata, co było również hołdem złożonym żonie królowej.

Nawiasem mówiąc, ulubiony kucyk Elżbiety II towarzyszył jej również w ostatniej poniedziałkowej podróży. Pony Emma stała na terenie zamku Windsor, obserwując procesję, gdy trumna królowej odbywała ostatnią podróż do kaplicy św.

Przypomnijmy, że bardziej szczegółowo o tym, jakie ozdoby nakładają inni członkowie rodziny na pogrzeb monarchy, rozmawialiśmy tutaj .

Lady Louise z bratem Jamesem / Zdjęcie: Getty Images

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.