czw.. wrz 29th, 2022

Frontman amerykańskiego zespołu Maroon 5, Adam Levine, wskoczył do gryki i stało się to publicznie znane.

Tak więc, pewnego dnia modelka na Instagramie Sumner Straw oszołomiona szczerym wyznaniem.

W swoim TikTok blogerka opublikowała film, w którym przyznała, że od roku była w związku z frontmanem Maroon 5 , Adamem Levine . Jak wiecie, od ośmiu lat wykonawca jest żonaty z modelką Victoria’s Secret Behati Prinsloo , a teraz spodziewa się trzeciego dziecka.

Adam Levine i Begati Prinsloo / Zdjęcie: Associated Press

W filmie Straw podzieliła się, że była w związku z mężczyzną, który przez rok był żonaty z modelką Victoria’s Secret.

„W tym czasie byłem młody, naiwny i często czułem, że jestem po prostu wykorzystywany. Nie miałem popularności, jak teraz, i łatwo było mną manipulować. Jestem pewien, że wiesz, kim jest Adam Levine „- wyjaśnił Słomka i pokazał korespondencję z artystą.

Co więcej, modelka mówi, że po tym, jak przerwała komunikację, Levin ponownie przypomniał jej o sobie niespodziewaną wiadomością – artysta powiedział tiktokerowi, że ponownie zostanie ojcem i chce nazwać dziecko jej imieniem:

„Spotkaliśmy się przez około rok. Po tym, jak zerwałem komunikację, wrócił do mojego życia z tą wiadomością: „OK, poważne pytanie. Będę miał kolejne dziecko, a jeśli to chłopiec, to naprawdę chcę mu na imię Sumner. Nie masz nic przeciwko? Mówię poważnie” – głosiły wiadomości.

@sumnerstroh zakłopotany, że brałem udział w tym człowieku z tym całkowitym brakiem wyrzutów sumienia i szacunku. #greenscreen ♬ oryginalny dźwięk — Sumner Stroh

Dziewczyna dodała, że postanowiła o tym opowiedzieć, bo jeden z jej znajomych zagroził, że sprzeda tę historię paparazzi.

Co ciekawe, Adam Levine nie kazał mu długo czekać na reakcję. Solista Maroon 5 zostawił na swoim Instagramie wiadomość, w której nie zaprzeczył plotkom o romansie z modelem i stwierdził, że bierze pełną odpowiedzialność za to, co się stało:

„Moja żona i moja rodzina to wszystko, na czym mi zależy na tym świecie. Bycie tak naiwnym i głupim, że zaryzykuję jedyną rzeczą, która naprawdę się dla mnie liczy, było największym błędem, jaki mogłem popełnić. Nigdy więcej tego nie zrobię. Biorę pełną odpowiedzialność. Przejdziemy przez to. I przejdziemy przez to razem” – napisał Levin.

Adam Levine skomentował swoją zdradę / Zdjęcie: instagram.com/adamlevine

Zauważ, że Adam Levine i Behati Prinsloo pobrali się w 2014 roku. Para ma dwoje dzieci, córki Gio Grace i Dusty Rose. Niedawno okazało się, że gwiazdorska para spodziewa się trzeciego dziecka.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.