niedz.. wrz 25th, 2022

Księżniczka szwedzka Wiktoria i jej mąż, następca tronu Daniel, wykonywali wczoraj swoje królewskie obowiązki podczas innego wydarzenia.

Jej Wysokość wzięła udział w Dniu Wolności Ruchu, tzw. Allemansrattens dag, który odbył się w stolicy Szwecji, Sztokholmie.

Allemansratten to szwedzkie prawo, które gwarantuje prawo ogółu społeczeństwa do dostępu do niektórych publicznych lub prywatnych terenów, jezior i rzek w celach rekreacyjnych i sportowych.

W wydarzeniu wzięli udział zarówno dorośli, jak i dzieci, na czele z księżną koronną. Victoria ubrana jest w niebieską koszulkę, spodnie z naszywanymi kieszeniami i kurtkę, wygląda na zainteresowaną i zadowoloną z interakcji z publicznością.

Księżniczka Wiktoria / Zdjęcie: Getty Images

Jej wygląd był jak najbardziej naturalny, włosy zebrane w kok, na twarzy miała ledwo zauważalny makijaż. A księżniczka była obuta w wygodne buty trekkingowe. Mąż Victoria Daniel był również w stroju sportowym i czapce bejsbolowej.

Księżniczka Wiktoria z mężem Danielem / Zdjęcie: Getty Images

Przypomnijmy, że w dniu państwowego pogrzebu królowej Elżbiety II w Wielkiej Brytanii koronowana księżniczka Wiktoria i książę Daniel odwiedzili kościół anglikański i rezydencję brytyjskiego ambasadora w Sztokholmie, aby zapalić świece i złożyć kondolencje. Zdjęcia zostały udostępnione na Instagramie przez rodzinę królewską.

(przesuń zdjęcie w prawo)

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.