pon.. paź 3rd, 2022

W jakie dni tygodnia możesz zobaczyć najbliższą przyszłość we śnie, mówimy w materiale TSN.ua.

Czym jest proroczy sen

Z punktu widzenia psychologii sen jako taki jest wynikiem pracy mózgu, który, jak wiadomo, nigdy nie śpi. Przez całe życie mózg modeluje rzeczywistość, biorąc pod uwagę doświadczenia zdobyte poprzez słuch, węch, wzrok, przetwarzając miliony sygnałów na sekundę. W ciągu dnia mózg nie może uświadomić sobie wyników takiej pracy, przeszkadza świadomość. W nocy, kiedy nasza świadomość śpi, podświadomość spokojnie przetwarza wszystkie informacje na dzień i widzimy obrazy, które demonstrują podświadomość. To za pomocą obrazów mózg pomaga osobie zrozumieć sytuację. W rzeczywistości te modelowe obrazy, które budują mózg, są proroczymi snami.

Od czasów starożytnych snom przypisywano szczególną wagę – wierzono, że jeśli podążasz za pewnymi tradycjami i wypowiadasz ukochane słowa, możesz zobaczyć swoją przyszłość w nocy. Uważa się, że sny prorocze śni się w określone dni w roku i tygodniach, w święta, szczególną uwagę wśród ludzi zawsze zwracano na sny podczas Wielkiego Tygodnia, od Bożego Narodzenia do Objawienia Pańskiego.

W jakich dniach masz prorocze sny?

  • W nocy z niedzieli na poniedziałek śni się puste sny. Mogą mieć wiele emocji i doświadczeń, ale niezbyt proroctwa. Ale jeśli sen, który wydarzył się w poniedziałek, jest jasny i niezapomniany, możesz spróbować go rozszyfrować. Być może zaproponuje rozwiązanie jakiegoś małego zadania życiowego, ale nie powinieneś szukać w nim głębokiego decydującego znaczenia.
  • Od poniedziałku do wtorku śnią się również proste, nie prorocze sny.
  • Ale od wtorku do środy marzenia mogą się spełnić. I dość szybko, w ciągu dwóch tygodni. Jeśli marzenie jest ze znakiem plus, lepiej dołożyć wszelkich starań, aby się spełniło. A jeśli jest to negatywne, wręcz przeciwnie, powinieneś spróbować upewnić się, że marzenie się nie spełniło. W gruncie rzeczy wtorek to dzień wyboru, kiedy musisz zdecydować, czy chcesz, aby sen stał się rzeczywistością, czy nie.
  • Sny od środy do czwartku są najczęściej puste. W tych snach zwykle nie ma proroctw, ale są „dzwonki” związane z twoim charakterem i cechami osobistymi. Spróbuj dowiedzieć się, co sygnalizuje psychika – pomoże to w pracy z samym sobą.
  • Sny od czwartku do piątku są prorocze, powszechnie uważa się wśród ludzi. Piątek uważany jest za dzień szczególny – w Wielki Piątek Jezus Chrystus został ukrzyżowany. Marzenia spełniają się w ciągu trzech lat.
  • Od piątku do soboty mam zwykłe sny. Rozszyfrowanie ich to tylko strata czasu. Ale jeśli marzysz o romantycznej fabule w piątek, to bezpośrednio wskazuje na związek z twoją bratnią duszą. Zły sen „o miłości” nie wróży dobrze.
  • Marzenia od soboty do niedzieli mogą się spełnić przed obiadem. Zapowiadane przez nich wydarzenia zależą od nastroju snu. Sobotni sen należy dokładniej przeanalizować. Może się spełnić przed południem. Ponadto mówią, że sen w sobotę może przewidzieć, co czeka Twoich bliskich. W soboty często miewam koszmary. Nie trzeba się ich bać, ale warto wziąć pod uwagę.

Należy pamiętać, że znaczenie snów, a także astrologia, tarologia, numerologia, wróżenie, przewidywanie, modlitwa, percepcja pozazmysłowa nie są naukami, a przewidywania nie zawsze sprawdzają się w 100%. Informacje często mają charakter rozrywkowy, dlatego nie należy ich traktować poważnie, a jedynie jako możliwości zdarzeń, których twórcą może stać się każdy człowiek, jeśli ma siłę umysłu i inspirację, by zmienić swoje życie na lepsze.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.