wt.. paź 4th, 2022

Pierwsza Dama Ukrainy spotkała się z premierem Wielkiej Brytanii w Nowym Jorku.

Olena Zelenska przyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie odbywa się szczyt pierwszych pań i panów, podczas którego pierwsza dama przyjęła na brunch małżonków prezydentów i premierów 9 krajów w Ukraińskim Instytucie Ameryki.

Premier Wielkiej Brytanii Liz Truss spotkała się także z Zełenską. W Ukraińskim Instytucie Ameryki w Nowym Jorku zwiedzili wspólnie wystawę ilustrującą okrucieństwa, które miały miejsce w następstwie inwazji Rosji na Ukrainę na pełną skalę.

Pierwsza dama była ubrana w miętowy garnitur i szare czółenka w szpic na szpilkach. Jej wizerunek dopełniły lakoniczne złote kolczyki, prosta stylizacja i lekki makijaż dzienny.

Liz Truss i Elena Zelenskaya / Zdjęcie: Getty Images

Liz Truss miała na sobie sukienkę z baskinką i piaskowe czółenka na szpilkach. Włosy Liz też były schludnie ułożone, jej twarz była lekko umalowana, miała złote kolczyki w uszach i złoty wisiorek na szyi. Na piersi Truss nosi odznakę z flagami Wielkiej Brytanii i Ukrainy, taką samą nosił poprzedni premier Boris Johnson . To prawda, Johnson miał nieco inną formę.

Liz Truss i Elena Zelenskaya / Zdjęcie: Getty Images

Elena Zelenskaya zamieściła na Instagramie kolejne zdjęcia z brunchu, pokazujące przebieg imprezy.

(przesuń zdjęcie w prawo)

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.