czw.. wrz 29th, 2022

Życie osobiste i kariera lidera amerykańskiej grupy Maroon 5, Adama Levine’a, były zagrożone.

Po tym, jak instagramowa modelka Sumner Straw ujawniła, że ma związek z Adamem Levine , poślubionym Behati Prinsloo , znaleziono jeszcze kilka kochanek artysty.

Tak więc w sieci pojawiła się nowa korespondencja muzyka z dziewczynami. Wypełnił jeden komplementami i zaproponował, że prześpi się z nim, a następnie umieścił krótkie wideo w jej wiadomościach, w którym mówi, że jest głupi.

Tej samej dziewczynie, modelce tatuażu o imieniu Marika, wyznał, że ma na jej punkcie obsesję. Kiedy dziewczyna przypomniała Levinowi, że jest żonaty, piosenkarka powiedziała, że tak właśnie było. Jednak Adam powiedział, że wszystko w małżeństwie jest bardzo trudne, nic nie pomaga i mógłby odejść.

Następnie Levin napisał entuzjastyczne komentarze do postaci dziewczyny, a następnie wyznaczył jej datę następnej randki – co oznacza, że nadal się widzieli i coś między nimi było.

Ciekawe, że Adam również napisał do tej dziewczynki, że niedługo będzie miał kolejne dziecko i będzie to chłopiec, jak artysta nazwałby dziecko, z jakiegoś powodu postanowił też powiedzieć dziewczynie.

Kochanka Adama Levina Mariki / Zdjęcie: instagram.com/mvrykv_

Był inny model, z którym Levin flirtował, ale sprawy nie poszły dalej.

Przypomnijmy, że wcześniejsza modelka z Instagrama, Sumner Straw, powiedziała, że przez rok spotykała się z żonatym wokalistą Maroon 5 Adamem Levine. Dziewczyna pokazała korespondencję z piosenkarką.

Jednak Levin nie kazał mu długo czekać na reakcję. Solista Maroon 5 nie zaprzeczył plotkom o romansie z modelem i powiedział, że bierze pełną odpowiedzialność za to, co się stało. Dodał, że popełnił ogromny błąd i jest mu przykro, że był tak głupi i naiwny. Adam podkreślał, że na tym świecie zależy mu tylko na swojej żonie i rodzinie.

Adam Levine z żoną Begati Prinsloo / Zdjęcie: Associated Press

Zauważ, że Adam Levine był żonaty z modelką Victoria’s Secret Behati Prinsloo od ośmiu lat, z którą ma dwie córki i teraz spodziewa się trzeciego dziecka.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.