wt.. paź 4th, 2022

Publiczność przeżyje trudności i radości razem z nieśmiałą Nastyą, która swoją wytrwałością i pewnością siebie utoruje drogę do upragnionego życia, w serialu „My Beloved Strashko” na kanale TET.

Od 26 września o godzinie 19:00 na kanale TET będzie wyświetlany światowej sławy serial telewizyjny „My Favorite Strashko”. Serial jest ukraińską adaptacją kolumbijskiej telenoweli Yo soy Betty, la fea.

Główna bohaterka Nastya dostała pracę jako asystentka dyrektora dużej firmy kosmetycznej. W nowym dla siebie świecie próbuje przezwyciężyć nieśmiałość i odnieść sukces. Umysł, pracowitość i pracowitość Nastyi pomogą jej uwierzyć w siebie. Czy bohaterka poradzi sobie ze wszystkimi próbami nowego miejsca i czy szef zobaczy w Nastii coś więcej niż tylko nieśmiałego asystenta – spójrz w serialu na TET.

Yo soy Betty la fea została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa w 2010 roku jako najbardziej udana telenowela w historii, emitowana w ponad 180 krajach, dubbingowana w 25 językach i adaptowana w ponad 20 krajach. Ukraiński serial stał się już bardzo popularny wśród naszych widzów i otrzymaliśmy niezliczone prośby o niego w sieciach społecznościowych — TET zawsze chce uśmiechać się i wspierać Ukraińców, więc odpowiadamy na wszystkie prośby serialem „Moje ulubione Strashko” na powietrze!

W serialu występują Irina Poplavskaya, Alexander Sokolov, Jurij Wysocki, Galina Korneeva, Artur Logay.

Przypominamy, że kanały telewizyjne TET i 1+1 łączą swoje siły programowe: teraz widzowie będą mogli oglądać największe programy w kraju i swoje ulubione programy telewizyjne na jednej platformie.

Nie przegap kultowej historii – obejrzyj serial „Moje ulubione Strashko” od 26 września od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:00.

Światło zawsze zwycięża ciemność!

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.