czw.. wrz 29th, 2022

Olya Polyakova, piosenkarka i trenerka Voice of the Country-12, przywiozła już swoje córki do Wielkiej Brytanii.

Jak powiedziała Olya Polyakova w „Snidance z 1 + 1”, teraz jest w Londynie, gdzie przyjechała z córkami Maszą i Alisą.

Trenerka „Głosu Kraju-12” powiedziała, że przyjechała osiedlić dzieci w hostelu, bo 17-letnia Masza wstąpiła na brytyjski uniwersytet, a 10-letnia Alicja będzie tam odtąd w pełni. -szkoła rowerowa.

Olya Polyakova z córką w Londynie / Zdjęcie: instagram.com/polyakovamusic

Olya Polyakova z córką w Londynie / Zdjęcie: instagram.com/polyakovamusic

Polyakova podzieliła się, że trudną decyzją było dla niej wysłanie najmłodszej córki na studia za granicę, ponieważ próbowała to zrobić znacznie później.

Olya Polyakova z córką w Londynie / Zdjęcie: instagram.com/polyakovamusic

„Wciąż jest mała i szczerze mówiąc nigdy nie chciała studiować za granicą. Ale wojna postanowiła inaczej. A ja bardzo chciałbym zwrócić się do ukraińskich matek w gorących miejscach, gdzie naprawdę latają bomby. Proszę was, dziewczęta, zabierzcie swoje dzieci tam, gdzie jest ciężko za granicę, ale wciąż jest pomoc, oni to akceptują” – podzieliła się piosenkarka.

Również w „Snidance z 1+1” Polyakova nieoczekiwanie przyznała, że biorąc pod uwagę pobyt w Londynie, postanowiła wziąć udział w ceremonii pożegnania z królową Elżbietą II. Jak wiecie, około 2 milionów ludzi czekało na ulicach Londynu, aby uczcić pamięć królowej. A wśród nich była rodzina Polyakov. Olya dodała: „To takie historyczne wydarzenie, 70 lat panowania Elżbiety II. Bez przesady, era, dziewczyny i ja oglądaliśmy serial o rodzinie królewskiej, więc postanowiliśmy odwiedzić”.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.