czw.. wrz 29th, 2022

Prezenter, producent i aktor Jurij Gorbunow opowiedział o swoich synach i przyszłych planach nakręcenia nowego filmu oraz stosowności żartów podczas wojny.

Jurij Gorbunow mówił o tym, jak ważne jest teraz, aby nie zatrzymywać się i nadal wspierać naszych obrońców na froncie, o jego powrocie do porannego programu „Snidanok z 1 + 1”, o ukraińskich aktorach, którzy pozostali, by mieszkać i pracować w Rosji.

W czerwcu Jurij Gorbunow powrócił do porannego programu „Snidanok” po 20 latach. Taka była oferta kanału, którą chętnie przyjął:

„Pomyślałem sobie: to ciekawe – jak będzie? Bo już wydawało mi się, że zamknęłem swój gestalt porannymi programami. I wtedy los tak wrócił. Atmosfera porannego show to prawdziwy skarb dla pracy profesjonalnym prezenterem, a konkretnie nie czuję się tam gospodarzem, ponieważ są tam gospodarze – Ruslan Senichkin, Lyuda Barbir, Yegor Gordeev i Nelya Shovkoplyas, którzy są stałymi gospodarzami, a ty zaklinowałeś się tam jako trzeci, ale jest jeszcze ciekawiej , bo to nie jest związek dwóch osób, ale trzech. Różni goście, cały czas jesteś świadomy wszystkiego, co się dzieje, jesteś w tonie roboczym” – powiedział Gorbunow KP na Ukrainie.

Zdjęcie: serwis prasowy kanału „1 + 1”

Prezenter mówił także o powrocie 12. sezonu „Głosu kraju” na kanał TET z 2 października, którego nadawanie zostało przerwane z powodu inwazji wojskowej na pełną skalę w lutym. Razem z Ekateriną Osadchayą poprowadzą ją ponownie:

„Po raz pierwszy w historii projektu wszyscy razem nie tylko podniesiemy morale piosenką, ale także pomożemy Siłom Zbrojnym Ukrainy. Głos kraju razem z funduszem Turn Back We Live i Dobro. Platforma ua ogłosiła zbiórkę pieniędzy na sprzęt rozpoznania powietrznego dla ukraińskich obrońców działających w strefie aktywnych działań wojennych – to 3 mln hrywien!Możliwe będzie wysłanie SMS-a na specjalny numer charytatywny 88007 i tym samym przekazanie darowizny.Można również wesprzeć naszych obrońców, klikając w link . Zebrane datki na cele charytatywne zostaną przeznaczone na komplet wyposażenia dla całej brygady na linii frontu, czyli „drony”. bojowników i pomoże w inwigilacji i zbieraniu danych wywiadowczych”.

Zdjęcie: serwis prasowy kanału „1 + 1”

Jurij Gorbunow wyraził opinię, czy na Ukrainie jest przyszłość zawodowa dla tych ukraińskich aktorów, którzy zostali, by mieszkać i pracować w Rosji, a teraz milczą na temat wojny.

„Nie będą już tu filmować. Nie zostaną zaproszeni i sami nie pójdą. Dokonali świadomego wyboru. Preferują własne wartości i tym samym zdradzają ojczyznę. Wszystko to pozostaje na ich sumieniu. ich sprawa osobista, która później wpłynie na ich życie, oczywiście nie będą już mogli wrócić do domu, mają nową ojczyznę.Czy Ukraińcy im wybaczą, czy nie, nie wiem.Ale na pewno nie ma dla nich drogę powrotną. A jeśli zgodzą się z tym wyborem, dalsze życie jest ich przeznaczeniem. Tutaj nic nie da się zrobić.

Prezenter opowiedział również o swoim najstarszym synu Iwanie, który w przyszłym roku pójdzie do szkoły:

„Teraz aktywnie pracujemy, aby ten rok nie zniknął, aby w przyszłym roku poszedł do szkoły przygotowany. Mamy szkołę przygotowawczą, uczęszcza na lekcje online z nauczycielem, który uczy z nim liter i cyfr. Oczywiście, online to nie do końca nauka, ale do wszystkiego można się przyzwyczaić”.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.