wt.. paź 4th, 2022

Uwaga na nowego króla Karola III, który otoczył nowego monarchę w mediach, dotyczy jego żony.

Camilla Parker Bowles została Królową Małżonką Wielkiej Brytanii. Pomimo tego, że nie ma specjalnego statusu konstytucyjnego i władzy, Camilla ma coś ważniejszego – wpływ na nowego króla, który uczyni ją znaczącą postacią na światowej scenie politycznej. Co mówi horoskop królowej Camilli, mówi astropsycholog Valentina Wittrock .

Urodzony w okresie Hekate

Camilla Parker-Bowles urodziła się 17 lipca 1947 roku o godzinie 7:10 w Londynie – był to 29 dzień księżycowy, czyli nowa brytyjska królowa urodziła się podczas Hekate. W tym czasie na niebie nie było księżyca, a to nie mogło nie wpłynąć na charakter Camilli. Hekate, zwana także Triodytą, jest jednym z archetypów związanych ze zbiorową nieświadomością. Ludzie urodzeni w okresie Hekate – a są to 29, 30, 1 i 2 dni księżycowe – mają pewien zestaw cech wewnętrznych, a co za tym idzie, wyjątkowy, ale trudny los.

Królowa Camilla / Zdjęcie: Associated Press

Jeśli mówimy o kobietach Hekat, zwykle pociąga je niebezpieczeństwo: uwielbiają sporty ekstremalne i łatwo podejmują ryzyko. Mają doskonałą intuicję, pozwalającą przewidywać przyszłość – zarówno własną, jak i cudzą. Takie kobiety interesują się wszystkim niezrozumiałym i nieznanym, dlatego interesują się mistycyzmem i magią i mogą wykonywać odpowiednie rytuały. Ich wrodzona wewnętrzna siła pozwala im osiągnąć swój cel, podczas gdy w życiu nie dążą do pieniędzy, ale do uczuć, co pozwala mówić o nich jako o osobach bezinteresownych. Jedyne, z czym nie mogą sobie poradzić, to instynkty, które są niezwykle silne u kobiet Hecates.

Tajemniczy Niszczyciel

Książę Karol i księżna Camilla / Zdjęcie: Getty Images

W momencie narodzin Kamili Słońce, Księżyc, Wenus i Merkury połączyły się w domu tajemnic w znaku Raka, co sugeruje, że nie wiemy wszystkiego – a wydaje się, że nigdy się nie dowiemy – o kulisach nurtu królewska czwórka. Na ascendencie w jej horoskopie urodzeniowym na 6 stopniu Lwa – nawiasem mówiąc, Karol też go tam ma – jest koniunkcja Saturn-Pluton: oznacza to, że nowa brytyjska królowa jest osobą o niesamowitej sile wewnętrznej, prawdziwym ” Żelazna Dama”.

Księżna Camilla / Zdjęcie: Getty Images

Ważne jest, aby zwrócić uwagę na lokalizację Czarnego Księżyca w jej horoskopie, ponieważ Hekate jest władcą tej iluzorycznej planety. Czarny Księżyc Camille znajduje się w 19-tym – permisywnym – stopniu Koziorożca, a jej Saturn jest w nie mniej destrukcyjnym – 10-tym – stopniu Lwa. Obecna królowa – być może sama nieświadomie – wiele niszczy na swojej drodze, co jednak nie znaczy, że ma się źle – czasami by zbudować nową, trzeba pozbyć się starej.

Śmierć Elżbiety II jest punktem kulminacyjnym dla Camilli

Książę Karol i księżna Camilla / Zdjęcie: Associated Press

Albo z powodu destrukcyjnych cech Camilli, albo z powodu okrutnego zrządzenia losu, szczyt nowej królowej zbiegł się ze śmiercią Elżbiety II. W tym dniu, 8 września 2022, tranzyt Marsa w Bliźniętach był w dokładnej koniunkcji z Marsem w horoskopie Camilli i jednocześnie stworzył piękny bi-sekstyl (połączenie trzech aspektów, które dają pomoc, ochronę i wsparcie) dla Plutona, Saturn w Lwie i Neptun w Wadze. W wyniku tych niebiańskich konfiguracji Camilla otrzymała nowy tytuł – królowa małżonka. A wszystko to wydarzyło się w cyklu Czarnego Księżyca, przechodzącego przez znak Raka, do którego należy Camille.

Uczyniła swojego męża królem

Król Karol III i królowa Camilla / Zdjęcie: Associated Press

Warto również zwrócić uwagę na fakt, że dawny książę Karol został królem w dużej mierze dzięki swojej żonie. Ludzie urodzeni podczas Hekate są oddani śmierci tym, których kochają. A mężczyzna, który z kolei oddaje miłość takiej kobiecie, otrzymuje w zamian siłę, która jest gotowa poprowadzić go na sam szczyt sukcesu – zarówno możliwego, jak i niemożliwego. Karol został królem bardzo późno i istniała możliwość abdykacji tronu na rzecz swojego najstarszego syna, księcia Williama. Ale Camilla mu na to nie pozwoliła – chciała widzieć swojego męża jako króla i osiągnęła swój cel.

Księżna Camilla i książę Karol / Zdjęcie: Getty Images

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.