wt.. paź 4th, 2022

Dzień, w którym energia, już słaba, zniknie, jak w czarnej dziurze, w niekończących się kłótniach i konfliktach.

W rezultacie nie wystarczy to nawet na najprostszą pracę, którą jednak trzeba wykonać. Trzeba więc oszczędnie wydawać siły, a plany napoleońskie – przynajmniej na dziś – nie są warte budowania. Niepożądane jest również angażowanie się w jakiekolwiek konflikty: dla tych, którzy nie mogą kontrolować emocji, a język jest za zębami, lepiej w ogóle nie komunikować się z nikim.

Baran (21.03 – 20.04)

Horoskop na 22 września dla Barana

Dzień kategorycznie nie nadaje się do pracy nad nowymi projektami – nie odniosą one sukcesu, a cenny czas i wysiłek zostaną zmarnowane, więc trzeba pamiętać o pracy, która już się rozpoczęła.

Byk (21 kwietnia – 21 maja)

Horoskop na 22 września dla Byka

Nie powinieneś ulegać prowokacji ludzi, którzy chcą cię złapać na szybko i doprowadzić do przypływu negatywnych emocji.

Bliźnięta (22.05 – 21.06)

Horoskop na 22 września dla Bliźniąt

Gwiazdy radzą znaleźć dziś czas na relaks, najlepiej poświęcić na to drugą połowę dnia, a rano, niech tak będzie, można pracować, tylko nie wysilaj się specjalnie.

Rak (22.06 – 22.07)

Horoskop na 22 września dla Raka

Nie uda ci się w ogóle nie komunikować z innymi – zwłaszcza jeśli chodzi o krewnych i współpracowników, ale możesz łatwo ustawić dystans między sobą a nimi: pomoże ci to nie kłócić się z nimi.

Lew (23.07 – 21.08)

Horoskop na 22 września dla Lwowa

Postaraj się zrezygnować z nieumiarkowanych i marnotrawnych wydatków, do których coś wydaje się cię dziś konkretnie popychać: w ferworze można kupić wiele niepotrzebnych rzeczy.

Panna (22.08 – 23.09)

Horoskop na 22 września dla Panny

Konieczne jest porzucenie poważnego wysiłku fizycznego – mogą powodować urazy, a także zaostrzać choroby przewlekłe, które należy traktować poważnie.

Waga (24.09 – 23.10)

Horoskop na 22 września dla Wagi

Energia, która, jak ci się wydaje, będziesz miała dużo, musi być wydatkowana oszczędnie, w przeciwnym razie, wydając energię na drobne rzeczy, nie będziesz miał czasu na główne.

Skorpion (24.10 – 22.11)

Horoskop na 22 września dla Skorpiona

Kłótnia z twoim najlepszym przyjacielem prawdopodobnie będzie jego winą, ale to nie znaczy, że ci to ułatwi, więc staraj się ignorować jego złośliwe żarty i nieprzyjemne uwagi dla ciebie.

Strzelec (23.11 – 21.12)

Horoskop na 22 września dla Strzelca

Dzień sprzyja zajęciom, które sprawiają Ci przyjemność, dlatego zdecydowanie powinieneś porozmawiać z dziećmi, zwłaszcza jeśli są jeszcze małe, i poświęcić czas na swoje hobby.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Horoskop na 22 września dla Koziorożców

Dziś – jak zawsze – niezwykle ważne jest jednak unikanie pustych rozmów, z którymi ludzie wokół Ciebie będą Cię męczyć: przez nich nie będziesz w stanie wykonać zadań zaplanowanych na ten dzień.

Wodnik (21.01 – 18.02)

Horoskop na 22 września dla Wodnika

Dzień jest niekorzystny dla transakcji finansowych o dowolnej skali – nawet drobny zakup w supermarkecie może zakończyć się niepowodzeniem, co spowoduje żal za nieumiejętnie wydane pieniądze.

Ryby (19.02 – 20.03)

Horoskop na 22 września dla Ryb

Dzisiaj nie jest najlepszy dzień na komunikowanie się z władzami: będą one do ciebie negatywnie nastawione, więc wynik takiej rozmowy będzie dokładnie odwrotny do oczekiwanego.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.