pon.. paź 3rd, 2022

Aktorka Anna Koshmal opowiedziała swoim kolegom z Rosji, jaki los czeka ich za przemilczenie wojny na Ukrainie.

Gwiazda serialu „Matchmakers” Anna Koshmal jest zszokowana, że zamiast rozwoju Rosjanie wybierają tylko spadek.

Na swoim Instagramie celebrytka była oburzona, że w imię szalonych ambicji kraj agresora najechał niepodległy kraj i zabija niewinnych ludzi. Aktorkę jeszcze bardziej szokuje fakt, że Rosjanie popierają politykę krwawego dyktatora Putina.

Anna Koshmal / Zdjęcie: instagram.com/smorkovkina

„Wciąż nie mogę uwierzyć w to szaleństwo! Zamiast budować, iść naprzód, cieszyć się życiem, wychowywać dzieci i poprawiać życie, „sąsiedzki kraj” nadal rozpętuje najkrwawszą i najstraszliwszą wojnę XXI wieku i jest gotowy do zabijania wszyscy zarówno własnymi, jak i nie własnymi, ze względu na szalone ambicje, pokryte jawnymi kłamstwami” – oburzyła się Anna.

A Koshmal była jeszcze bardziej zaskoczona, że jej rosyjscy koledzy wybrali milczącą zgodę lub wsparcie dla straszliwej wojny.

Anna Koshmal / Zdjęcie: instagram.com/smorkovkina

Anna zauważyła jednak, że każdy winny zostanie ukarany. Ludzie, którzy poparli wojnę, zostaną pociągnięci do odpowiedzialności za swoje czyny.

„Tymczasem moi rosyjscy koledzy mówią o 'trudnych czasach dla sportu’ i 'wszystko będzie dobrze’, które uwolnił twój kraj, nie dotknie cię! Dotknie cię! Oni już za tobą podążają! Wcześniej czy później ty będzie musiał słono zapłacić za uległość, strach lub krwawe przekonania!” – Anna zwróciła się do swoich rosyjskich kolegów.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.