niedz.. wrz 25th, 2022

Grupa medialna 1+1 kontynuuje zbieranie wiadomości wideo dla szeroko zakrojonego projektu „Ogólnoukraińska kapsuła czasu”

Z okazji 31. rocznicy odzyskania przez Ukrainę niepodległości grupa medialna 1+1 rozpoczęła zakrojoną na szeroką skalę inicjatywę, której głównym celem jest zaproszenie Ukraińców do odpowiedzi na pytanie: „Jaki będzie nasz kraj za 5 lat? ”, „O czym będziemy marzyć?”, „Co się zmieni za te 5 lat? itd. i na podstawie odpowiedzi stworzymy film, który zostanie pokazany za 5 lat.

W ciągu miesiąca setki dorosłych i dzieci z różnych części naszego kraju wysłały już swoje wiadomości na Ukrainę. Do projektu dołączyły także ukraińskie gwiazdy, m.in.: Ałła Mazur, Jekaterina Osadczaja, Kałusz, ALIONA ALIONA, Marichka Padalko, Jurij Gorbunow, Rusłan Senichkin, Solomiya Vitvitskaya, Timur Miroshnichenko, Ludmiła Barbir, Olga Sumskaya, Tina Karol, Evgeny Koshevoy, Yurikach T. Alexander Pikalov, Nikita Dobrynin, Anna Salivanchuk, Valentina Khamaiko, Maxim Sukhenko, Ekaterina Nesterenko, Dmitry Komarov, grupa Hardkiss i inni.

Sama zbiórka materiałów wideo zakończy się 22 września 2022 r., a grupa medialna 1+1 przekaże wszystkie zebrane wiadomości do Narodowego Centrum „Dom Ukraiński” w celu zachowania materiałów z prawdziwymi faktami z naszej historii. Prezentacja filmu odbędzie się w 2027 roku.

Inicjatorzy zwracają uwagę, że aby wziąć udział w specjalnym projekcie, należy w ciągu 5 lat nagrać do siebie wiadomość wideo w optymalnym czasie do 3 minut i przesłać pliki przez specjalny formularz google, który jest dostępny tutaj .

Parametry techniczne plików: wideo nie powinno mieć więcej niż 20 MB wagi, wideo należy wgrać jako plik na końcu ankiety, NIE W WYMIENNIKU PLIKÓW, w formacie poziomym. Kąt fotografowania to portret i (lub) plan w połowie długości z naciskiem na osobę.

Przypomnijmy, że projekt jest realizowany przez media 1+1 przy pomocy Narodowego Centrum „Dom Ukraiński” oraz przy wsparciu Ministerstwa Kultury i Polityki Informacyjnej Ukrainy.

*Przesyłając łącza wideo za pomocą tego formularza, przenosisz nieodwołalne, niewyłączne prawa własności intelektualnej do łączy wideo oraz udzielasz zgody na przetwarzanie i korzystanie z przesłanego łącza wideo. Szczegółowe warunki można znaleźć pod linkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.