czw.. wrz 29th, 2022

Ukraińska blogerka i prezenterka Ramina Eskhakzai opowiedziała o swoim stosunku do macierzyństwa.

30-letni prezenter Ramin Eskhakzaya nie ma dzieci.

Jak przyznała celebrytka, to jej świadomy wybór. Obecnie gwiazda nie postrzega siebie jako matki. Według blogerki nie boi się rodzić, ale jeszcze nie chce mieć dzieci. Ramina zostanie matką dopiero wtedy, gdy zda sobie sprawę, że jest na to gotowa.

„Po prostu nie sądzę, że życie toczy się tak: rodzisz się, idziesz do przedszkola, szkoły, na uniwersytet, pracujesz, rodzisz dziecko, pracujesz, starość i umierasz. To znaczy, ten cykl zależy od tego, jak lubisz to i rozłączasz się Nie trzeba urodzić dziecka, czy nie I rób to siłą, ponieważ już jest „zegar tyka, nadszedł czas”, nie rozumiem tego ”- powiedział celebrytka w rozmowie z Dianą Gloucester.

Ramina Eshakzai / Zdjęcie: instagram.com/raminalalala

Ramina nie wyklucza też, że chce adoptować dziecko.

„Zawsze myślałem o możliwości adopcji dziecka. I wiem, że to są mity, że może istnieć pewna genetyka, która nie jest taka. Nie wiemy, jaką mamy genetykę i nie wiemy, czy mamy spotka się np. po schizofrenii 30-35. Nie znasz całego spektrum genów, które mogą się obudzić” – podzieliła się prezenterka.

Ramina Eshakzai / Zdjęcie: instagram.com/raminalalala

Ogólnie rzecz biorąc, narzeczony gwiazdy dzieli ją w takiej pozycji. Według Raminy dyskutowali o tym. Teraz prowadzący pana młodego również nie chce zostać ojcem.

„Ponieważ jeśli zaczynasz związek z dziewczyną lub facetem, który naprawdę chce dzieci, ale tego nie robisz, musisz albo dojść do tego, czego chcesz, albo nigdy nie przychodzić i oszukiwać kogoś. A może jest to związek dla niektórych okres, w którym już nie mówi: „Cóż, cholera, nie mogę, chcę dziecko”. Zhenya i ja rozmawialiśmy o tym momencie na początku. Kilka razy pytałem: „Chcesz mieć dziecko?” Nigdy nie chciał dzieci. kocha je, ale teraz nie chcę, a to jest celowe. Jeśli coś się zmieni, poinformuję moją publiczność „- powiedziała gwiazda.

Ramina Eshakzai z narzeczonym / Zdjęcie: instagram.com/raminalalala

Przypomnijmy, że niedawno Ramina Eshakzai trafiła pod nóż chirurga plastycznego. Prezenterka wykonała septoplastykę i pokazała szczery materiał filmowy z jej operacji.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.