niedz.. wrz 25th, 2022

Najmłodsza córka aktorskiej pary Olga Sumskaya i Witalij Borysiuk Anna podzieliła się szczegółami swojego życia.

Tak więc w programie ZhVL córka Olgi Sumskiej i Witalija Borysiuka , Anna Borysiuk , powiedziała, że jej lata szkolne nie były tak optymistyczne, jak byśmy chcieli. Dziewczyna poczuła na sobie, czym jest znęcanie się nad kolegami z klasy. Dało się odczuć status gwiazdy jej rodziny.

„Twoi rodzice zrobią dla ciebie wszystko. Mają taką błyskotliwą karierę. A ty jesteś wśród nas. Jesteśmy takimi zwykłymi śmiertelnikami. Dlaczego nie jesteś w jakiejś prywatnej szkole? Dlaczego nie zarabiasz? Teraz mogę czasami płaczą z tego powodu, ronią łzę. To oczywiście trudne, ale wiele osób przez to przechodzi – skomentowała Anna.

Olga Sumskaya i Witalij Borysiuk z córką Anną / Zdjęcie: instagram.com/olgasumska

Od czasu do czasu Anya dzieliła się swoimi zmartwieniami z wyjątkiem swojej starszej siostry Tonyi, córki Olgi Sumskiej z poprzedniego małżeństwa z Jewgienijem Papernym. Mieszkała z siostrą w tym samym pokoju i były bardzo blisko.

„Bardzo, bardzo mnie zainspirowała. Nawet jak rozwijała coś w pokoju, malowała. Ma dyplom z krytyki artystycznej. Tak to oszalałem!” Anna udostępniła.

Dlatego przeprowadzka jej ukochanej siostry do Moskwy, gdzie studiowała, a następnie wyszła za mąż, dla 9-letniej Anyi nie była radosną, ale raczej smutną wiadomością.

„Bardzo bolesne było pożegnanie się z nią. Zdając sobie sprawę, że wszystko. A potem ty sam. Pamiętam, jak wybiegłem na ulicę, kiedy rano przyleciała do Moskwy. Wybiegłem w piżamie:” Tonya, zostań! Borisyuk przypomina.

Olga Sumskaya z córkami Anną i Tonią / Zdjęcie: instagram.com/olgasumska

Dziś Tonya nadal mieszka w Moskwie i milczy o wojnie na Ukrainie. W obronie córki staje się jej matka Olya Sumskaya. Według gwiazdy Papernaya nie może inaczej – boi się publicznie wyrażać swoje zdanie, bo w kraju agresora, gdzie nie ma wolności słowa, jest mąż i dwoje dzieci. Anya nie podejmuje się krytykowania własnego rodu, choć nie ukrywa tego – tęskni za siostrą.

„Teraz jej uwaga nie wystarczy, jakieś ciepłe słowo. Chcę być bliskimi ludźmi i zachować to na zawsze. Pomagajcie sobie nawzajem. I przynajmniej bądźcie szczęśliwi” – podzieliła się Anya.

Olga Sumskaya z córkami Anną i Tonią / Zdjęcie: instagram.com/olgasumska

Anechka od trzech lat studiuje na Uniwersytecie Karpenko-Kary. To właśnie w tym, który ukończyła Olga Sumskaya. Tutaj w końcu miała prawdziwych przyjaciół. Ale nie ma jeszcze chłopaka. Co więcej, nigdy nie miała poważnego związku. Prawdopodobnie z powodu nieudanego doświadczenia, kiedy jako nieletnia poszła na katastrofalną pierwszą randkę.

„To była ósma klasa. I to nie jest najprzyjemniejsze wspomnienie. Jak teraz mówią, to kringe. Nie było o czym rozmawiać. Po prostu chciałem jak najszybciej wrócić do domu” – wspomina Borisyuk.

A następnego dnia ten facet zaczął publicznie drwić z nieśmiałej dziewczyny.

„Wszyscy jesteście tacy sztuczni, nic, musicie zmienić… Oczywiście było z tego ciężko. I w ogóle to wpłynęło na wszystko. Nie wiem, co można uzyskać przez zakochanie. Może to będzie stają się łatwiejsze. Ale kto może mi to obiecać ”- Anna podzieliła się swoimi przemyśleniami.

Dziewczyna przyznaje, że matka gwiazdy już martwi się, że jej 19-letnia córka nadal nie spotyka się z chłopcami. Ale najpierw dziewczyna próbuje zrealizować się w swojej karierze. A przede wszystkim chce w przyszłości nie być już kojarzona ze swoją sławną matką.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.