czw.. wrz 29th, 2022

Księżniczka Michael of Kent budzi obawy po swoim wczorajszym pojawieniu się na pogrzebie królowej Elżbiety II.

77-letnia żona księcia Michała z Kentu, kuzyna królowej Elżbiety II, tej, która zwróciła Order Przyjaźni, nadany mu przez Kreml po inwazji Rosji na Ukrainę, wzięła udział w ceremonii pożegnania monarcha.

Księżniczka uczestniczyła w nabożeństwie w kaplicy św. Jerzego w zamku Windsor po państwowym pogrzebie w opactwie Westminster.

Michael z Kentu został sfotografowany w drodze do kaplicy. Potrzebowała pomocy w przejściu z samochodu na swoje miejsce w kaplicy, a także Michael z Kentu był z laską.

Księżniczka Michael of Kent na pogrzebie królowej Elżbiety II / Zdjęcie: Getty Images

Księżniczka była ubrana w czarny płaszcz, spodnie, czapkę z welonem, a nawet buty na niskim obcasie. Ale szła z wielkim trudem. W ręku miała torebkę podobną do Chanel, a w uszach piękne duże kolczyki.

Wiadomo, że w 2020 roku księżniczka zachorowała na koronawirusa, a wiosną 2021 roku poinformowano, że księżniczka ma zakrzepicę i od dłuższego czasu jest na leczeniu domowym. Podobno wszystko to nie umknęło bez śladu dla zdrowia księżniczki.

Nawiasem mówiąc, na uroczystym nabożeństwie z okazji 70. rocznicy panowania królowej Elżbiety II w czerwcu 2022 r. Księżniczka Michael z Kentu pojawiła się bez laski.

Księżniczka Michael of Kent na rocznicę królowej Elżbiety II w czerwcu 2022 / Zdjęcie: Associated Press

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.