pon.. paź 3rd, 2022

Królowa Elżbieta II nareszcie, niech żegnają całą Wielką Brytanię.

Rodzina, dygnitarze z całego świata, poddani, służący, królewskie corgi , a nawet kucyk Jej Królewskiej Mości o imieniu Emma byli w uroczystej procesji, kiedy trumna królowej Elżbiety II przybyła do zamku Windsor na uroczyste nabożeństwo w kaplicy św.

Pogrzeb królowej Elżbiety II w Windsorze / Zdjęcie: Associated Press

Pan młody królowej, Terry Pendry, który regularnie jeździł z monarchą, trzymał swojego ulubionego konia w Royal Mews na zamku Windsor.

Królowa została sfotografowana na swoim ukochanym kucyku Carltonlima Emmie wzdłuż brzegów Tamizy w swoje 91 urodziny. W ostatnich latach królowa wolała jeździć na kucach Fella, które są znane ze swojej siły i stabilnego temperamentu.

Kucyk królowej Elżbiety II / Zdjęcie: Associated Press

Królowa Elżbieta II na kucyku / Zdjęcie: Getty Images

A w swoje 96. urodziny, które Elżbieta II obchodziła w kwietniu 2022 roku, została sfotografowana w pobliżu dwóch białych kucyków – Baibek Nightingale (po jej lewej) i Baibek Cathy (po prawej).

Królowa Elżbieta II z końmi, zdjęcie z 96. urodzin monarchy w 2022 r. / Zdjęcie: Getty Images

Zdjęcie zostało zrobione na terenie zamku Windsor i zostało zrobione przez Henry’ego Dallalę. Oba konie wystąpiły w spektakularnym pokazie z okazji Platynowego Jubileuszu Królowej w czerwcu 2022 roku.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.