pon.. paź 3rd, 2022

Rosja ponownie grozi cywilizowanemu światu bronią jądrową.

Tak więc kremlowska propagandystka Olga Skabeeva odpowiedziała na groźby posła Dumy Państwowej o uderzenie w Wielką Brytanię propozycją zrobienia tego w dniu pogrzebu królowej Elżbiety II, 19 września.

Pro-Putinowski prezenter telewizyjny powiedział o tym 19 września na żywo w propagandowym federalnym kanale telewizyjnym.

Do słów deputowanego Dumy Państwowej Federacji Rosyjskiej, generała porucznika Andrieja Gurulewa : „Dlaczego musimy bombardować Ukrainę lub Niemcy, jeśli istnieje Wielka Brytania. Korzeń zła”, odpowiedział Skabeeva: „Wtedy trzeba było zrób to dzisiaj. Na pogrzebie są wszyscy najlepsi ludzie, Boże wybacz mi.

Należy zauważyć, że 19 września Wielka Brytania pożegnała się z królową Elżbietą II , która zmarła 8 września. W uroczystym nabożeństwie , jak wiadomo, wzięło udział ponad 2 tys. osób.

W nabożeństwie wzięli udział rodzice księżnej Walii Carol i Michael Middleton, prezydent Francji Emmanuel Macron z żoną Brigitte, prezydent USA Joe Biden z żoną Jill Biden, były premier Boris Johnson z żoną Carrie, premier Liz Truss z mężem, królem i królową Hiszpanii Filipem VI i Letizią, królem i królową Belgii Filipem i Matyldą, królową Rania z Jordanii i królem Abdullahem II, księżniczką Charleną Monako i księciem Albertem II, królową Sylwią i królem Karolem Gustawem Szwecja i wiele, wiele innych.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.