czw.. wrz 29th, 2022

Ukraińska blogerka Sofia Stuzhuk podzieliła się dobrą wiadomością.

Gwiazda Sofia Stuzhuk po raz drugi wychodzi za mąż.

Ogłosiła to na swoim Instagramie. Wybranym blogerem został biznesmen Anton z Rygi. Mężczyzna złożył ukochanej oświadczyny na jednym z dachów Paryża, na tle wieży Eiffla.

„Najbardziej pewne siebie i piękne tak w moim życiu” – podzieliła się szczęśliwa panna młoda.

Sofia Stuzhuk wychodzi za mąż / Zdjęcie: instagram.com/sofia_stuzhuk

Zauważ, że Sofia i Anton są razem od 10 miesięcy. Para spotkała się w jednym z nocnych klubów i spędziła noc. W wywiadzie dla Rumora Sofia przyznała, że dopiero po tym zaczęli aktywnie komunikować się z mężczyzną. Obecnie bloger mieszka ze swoimi dziećmi w swoim domu na Łotwie, skąd wyjechała na początku wojny na pełną skalę.

Ale niewiele wiadomo o Antonie. Mężczyzna był już żonaty i ma córkę z poprzedniego związku.

Nawiasem mówiąc, fani podejrzewają, że nie tylko szalona miłość spowodowała, że Anton oświadcza się ukochanej. To nie pierwszy raz, kiedy Sofia zasugerowała, że jest w ciąży z czwartym dzieckiem. Na zdjęciach, które publikuje, widoczny jest spory brzuszek.

Sofia Stuzhuk z chłopakiem / Zdjęcie: instagram.com/sofia_stuzhuk

Przypomnijmy, że kiedy na Ukrainie wybuchła wojna na pełną skalę, celebrytka postanowiła milczeć. Sofia następnie przerwała milczenie. Dopiero w maju bloger poinformował, że Rosja zaatakowała Ukrainę. Jednak Stuzhuk dała jasno do zrozumienia, że nie powie nic więcej, ponieważ jest przeciwna podżeganiu do nienawiści.

Należy zauważyć, że Sofia Stuzhuk ma znaczną publiczność, wśród której jest wielu Rosjan.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.