pon.. paź 3rd, 2022

Pugaczowa powiedział Putinowi: „Jestem temu przeciwny, zawiodłeś, wszystko, co robisz, to kompletne gówno”. Mamy bunt „ZSRR” przeciwko Federacji Rosyjskiej, mówi Arestowicz.

Aleksiej Arestowicz, doradca Kancelarii Prezydenta, skomentowała post na Instagramie Ałły Pugaczowej, w którym potępiła wojnę Rosji z Ukrainą.

Według niego Ałła Borysowna jest niezwykle ważną postacią dla ludzi z przestrzeni postsowieckiej .

„Jest częścią samoidentyfikacji osób po 40. roku życia w Rosji i nie tylko. Ucieleśniała wszystko, co zainwestowali w swoją młodość, wszystkiego najlepszego: pobrali się dla niej, rozwiedli się dla niej, dali urodzenie dla niej dzieci itp. Ponadto zrobiła niesamowite rzeczy: udało jej się być kochaną zarówno przez ludzi, jak i system, który tłumił tych ludzi w tym samym czasie.Sekretarki generalne ją kochały, nigdy nie stała w parku i śpiewała piosenki imprezowe. Nie było jej na imprezie. Wyjeżdżała za granicę na koncerty – powiedział Arestovich.

Dodał, że Pugaczowie wybaczono w czasach sowieckich. Pozwoliła sobie być tak wolna, jak wszyscy.

„Co to jest Putin? Rosjanie nie potrzebowali go jako niezależnej postaci, już to widzimy. Potrzebowali go jako zjednoczenia Związku Radzieckiego. Poczucie, w którym żyli ludzie: kiedy wszyscy są jedną rodziną”, Mimino „, kiedy wszystko to przyszłość… A politykę Putina wyznaczają ci, którzy mają 40+” – powiedział doradca PO.

Arestowicz dodał: „ Pugaczowa nie otrzymała jeszcze pozwolenia na wypowiadanie się w imieniu narodu – ona, a także Wysocki … Ona jest spoiwem ich światopoglądu. I ta więź buntuje się przeciwko Putinowi, którego upoważnili, legitymizował do odtworzenia Związek Radziecki. A Pugaczowa powiedział: „Jestem przeciwko, zawiodłeś, wszystko, co robisz, jest kompletnym gównem”. Mamy bunt „ZSRR” przeciwko Federacji Rosyjskiej”. Nie można było zadać większego ciosu temu reżimowi. Chyba że Kościół prawosławny zbuntuje się przeciwko Putinowi. Niezależnie od tego, co będzie dalej, odcięła mu mosznę, całkowicie odcięła mu żyłę podkolanową. Odebrała mu legitymację, błogosławieństwo tego 40+ „i przywróćmy ten ZSRR” . Putin przeżywa teraz horror Frankensteina: kiedy potwór, którego stworzyłeś, zwrócił się przeciwko tobie ”.

Zaznaczył, że rosyjscy propagandyści mogą mówić do woli o wojnie z nazistami „wielkiego Władimira Władimirowicza”, ale ich codziennych wielogodzinnych monologów nie można nawet porównać z dokładnym stanowiskiem Ałły Borysowej.

„Ciemne chmury gromadzące się nad Federacją Rosyjską są teraz odczuwalne przez wszystkich Rosjan. Najwyraźniej są one widoczne i odczuwane przez ludzi, którzy widzieli już życie. To jest pokolenie 40+. Współczesna Rosja stoi na ich barkach. Rozumieją, że katastrofa jest nieuniknione.Ale nadzieja ogrzała ich dusze przynajmniej w jakiejś formie, aby powrócić do ciepłego miejsca pod słońcem, gdzie wszyscy są razem i wszyscy są szczęśliwi, bo byli gotowi znosić przeciwności losu i po cichu żałować ofiar wojny, mając nadzieję że nie poszli na marne. Ale wtedy Alla Borisovna przyszła i powiedziała: To nie to. I ostatnie złudzenia upadły. Okazało się, że krwawy reżim prowadzi ich do katastrofy bez nadziei na jakąkolwiek przyszłość „- podkreślił Aleksiej Arestowicz.

Przypomnijmy, że wcześniej pisaliśmy, jak Galkin i Pugaczowa wspierają Ukrainę.

Przeczytaj także:

Skobeeva powiedział, że uderzenie nuklearne na Wielką Brytanię Federacji Rosyjskiej powinno było nastąpić w dniu pogrzebu Elżbiety II

Indie szukają nowych partnerów strategicznych w związku z osłabieniem wpływów Rosji

Erdogan: zwrot terytoriów zajętych przez Rosję na Ukrainę ułatwi proces negocjacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.