niedz.. wrz 25th, 2022

Aktor i dyrektor artystyczny Diesel Studio Jegor Krutogolov opowiedział o trudnej relacji z siostrą zmarłej Mariny Poplavskiej.

Aktor Jegor Krutogołow opowiedział, dlaczego powstał konflikt między Diesel Studio a siostrą aktorki Mariny Poplawskiej Ludmiły.

Według celebryty liderzy programu rozrywkowego nie robią tego, co chciałaby Ludmiła. Krutogołow jest przekonany, że siostra zmarłego Poplavskaya chce otrzymać zapłatę.

„Nie robimy tego, co ona (Ludmiła – przyp. red.). Chce, żebyśmy jej zapłacili. Chcieliśmy postawić pomnik. Zrobiliśmy to. Nawet dwa. Zrobiliśmy pomnik na cmentarz, zrobiliśmy go dla miasto – w Żytomierzu, ale to siostra nie pozwala nam go założyć. Nie tak, jak chciała, żeby wszystko się wydarzyło „- powiedział Krutogołow w rozmowie ze Sławą Deminem.

Uczestnik „Diesel Show” Marina Poplavskaya / Zdjęcie: Diesel Show Facebook

W szczególności wcześniej Ludmiła powiedziała, że liderzy Diesel Studio kłamią, że otworzyli depozyty dla siostrzenic Mariny Popławskiej. Ale Krutogolov zauważył, że naprawdę to zrobili. Depozyty mogą być wykorzystane tylko wtedy, gdy dzieci mają 18 lat.

Według Jegora jedna córka Ludmiły jest już dorosła. Jednak sama kobieta nie zgadza się na ich użycie.

„To bardzo trudny związek. Myślę, że ona obwinia nas za swoją śmierć, że jesteśmy za to winni. Złożyliśmy dwie zaliczki na dzieci jej siostry. Czekaliśmy, aż skończą 18 lat, najstarszy już osiągnął wiek większości. Chcieliśmy im kupić mieszkanie w Żytomierzu. Ale okazało się, że jest to dość trudne bez zgody jej matki. Podczas gdy są dwa depozyty po 20 tysięcy dolarów każda na jej własne dzieci, a ona przelewa brud na nas i oskarża nas o wszystkie grzechy śmiertelne ”- skomentował Jegor.

Krutogołow odpowiedział również na oskarżenia Ludmiły, że Diesel Studio promuje w imieniu zmarłej Poplawskiej. Według aktora nadal pamiętają Marinę w swoich liczbach, ponieważ ją szanują. Ponadto liderzy serialu nie chcą, aby publiczność zapomniała o Poplavskiej.

Marina Poplavskaya / Zdjęcie: instagram.com/poplavskaya.m

„Postawienie w imieniu zmarłej przyjaciółki to jakiś śmieć, to ostatnia rzecz, jaką chcielibyśmy zrobić. Chcielibyśmy zachować o niej dobrą pamięć, dobre nastawienie, aby ludzie o niej nie zapomnieli. z jej udziałem nie byłoby na antenie, myślę, że rok później ludzie zaczęli zapominać … Specjalnie formujemy audycje, aby nadal pojawiała się w telewizji i pozostała w pamięci ludzi ”- dodał Krutogolov.

Przypomnijmy, że Marina Poplavskaya zginęła tragicznie w 2018 roku w wypadku podczas ostatniej trasy Diesel Show. Siostra Mariny powiedziała , że liderzy serialu nie płacili rodzinie opłat zarobionych przez aktorkę, a mianowicie za koncerty w Łucku, Kijowie i Lwowie. Ponadto „Diesel Studio” nie uiściło opłaty Mariny za filmowanie w serialu „For Three”.

Z biegiem czasu siostra zmarłej aktorki upubliczniła korespondencję artystki z uczestnikami Diesel Studio w dniu jej śmierci. W okresie poprzedzającym wypadek aktorzy w grupie dyskutowali, kiedy lepiej wyjechać – w dzień czy w nocy. Szef „Diesel Studio” Jegor Krutogolov i aktor Jewgienij Smorygin poparli inicjatywę wyjazdu w nocy. Kierowca autobusu wiozącego trupę zasnął za kierownicą.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.