niedz.. wrz 25th, 2022

Ukraiński piosenkarz Arsen Mirzoyan opowiedział o swoim związku z żoną.

Na początku wojny na pełną skalę ukraińska piosenkarka Tonya Matvienko wyjechała z córką za granicę, ale jej mąż, performer Arsen Mirzoyan , pozostał na Ukrainie.

Małżonkowie wspierają się nawzajem i mimo trudności starają się zadowolić. Jednak latem zaczęły się rozchodzić pogłoski, że para się rozwodzi. W programie ZhVL Arsen i Tonya jasno powiedzieli, że nie zamierzają tego zrobić.

Tonya Matvienko i Arsen Mirzoyan / Zdjęcie: instagram.com/arsen_mirzoian

„Tam, tylko z powodu” żółtej „prasy, wszyscy inni podnieśli media. Gdybym się rozwiódł, powiedziałbym, że się rozwiodłem „- skomentował Tonya.

Ale Arsen z kolei przyznaje, że są między nimi kłótnie, podobnie jak inne pary. Ale pracują razem nad problemami i próbują się zrozumieć.

„Ktoś kogoś nie usłyszał ani nie zrozumiał. Wydaje nam się, że w ostatnich latach pojawiła się potrzeba takiego zawodu, jak komunikator – specjalna osoba, która wyjaśni, o czym on sam mówił. I nie ma komunikatora między Tonya i ja, dlatego staramy się zrozumieć siebie” – podzieliła się piosenkarka.

Tonya Matvienko i Arsen Mirzoyan / Zdjęcie: instagram.com/arsen_mirzoian

Ogólnie rzecz biorąc, teraz Tonya jest w Wielkiej Brytanii, ale Arsen jest na Ukrainie. Celebrytka mieszka z gwiazdorską teściową. Jak przyznaje sama Nina Mitrofanovna, dobrze dogadują się z Arsenem. Artystka lubi nawet mieszkać z Mirzoyanem bardziej niż z córką.

„Żyjemy nie jako zięć z teściową, ale jako syn z matką. Lepiej z Arsenem niż z córką” – żartowała Nina Mitrofanovna.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.