niedz.. wrz 25th, 2022

Na Morzu Czarnym 14 okrętów wojennych wrogiej floty nadal przebywa w obszarach bezpiecznych dla rakiet (w pobliżu południowego wybrzeża Krymu).

O tym informuje dowództwo operacyjne „Południe”.

Wśród nich są 4 powierzchniowe transportery rakietowe wyposażone w kaliber 26. Nagle aktywuje się obecność 4 dużych statków desantowych.

Morze jest wzburzone, co oznacza, że desant, mimo swojej ilościowej obecności, nie może jakościowo wykonywać szalonych zadań. Jednocześnie morze może hojnie rzucać moje niespodzianki.

W związku z tym Morze Czarne ponosi nie tylko groźbę uderzeń rakietowych w obecności wroga. Niebezpieczeństwo podważenia wód przybrzeżnych i niektórych części wybrzeża pozostaje aktualne.

„Nie lekceważcie zasad postępowania w przypadku nalotów, ograniczeń reżimu prawnego stanu wojennego, które mają na celu przede wszystkim ratowanie życia. Bądź czujny i świadomy, ufaj siłom obronnym i wiarygodnym źródłom informacji. Razem możemy pokonać wszystko! I razem wygramy” – głosi przesłanie.

Wcześniej ekspert wojskowy Oleg Żdanow powiedział, że w Rosji może wybuchnąć wojna domowa z powodu odwrotu z rejonu Charkowa.

Przeczytaj także:

Subskrybuj nasze kanały w Telegramie i Viber .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.