niedz.. wrz 25th, 2022

Dzień, w którym same gwiazdy doradzają ludziom relaks i zabawę – ci, którzy siedzą w kącie i patrzą marszcząc brwi, nie tylko ignorują, ale mogą też zostać pociągnięci do odpowiedzialności. Dlatego najważniejsze w tym dniu jest dopasowanie do jego dobrego samopoczucia: dobrze się bawić i cieszyć życiem.

Dziś, 12 września, cieszenie się życiem jest niezbędne dla przedstawicieli wszystkich znaków zodiaku, ale dla trzech z nich optymizm jest po prostu niezbędny.

Baran (21.03 – 20.04)

Barany rodzą się wesołymi kolesiami, dziś będą się śmiać non stop, podnosząc tym samym nastrój zarówno dla siebie, jak i dla innych. Może jednak w głębi serca nie będą tak zabawni, jak się wydaje innym, ale dlaczego mieliby reklamować swoje problemy całemu światu? Lepiej ukryć je pod maską zabawy, a wtedy treść będzie zgodna z formą.

Rak (22.06 – 22.07)

Raki rzadko muszą się śmiać: są tak zaaranżowane, że są bardziej smutne niż zabawa. Dziś przedstawiciele znaku będą musieli się dobrze bawić, nawet jeśli w duszy mają koty: jeśli nie możesz poprawić nastroju za pomocą różnych technik psychologicznych, musisz „przykleić” uśmiech do twarzy – zajmie to trochę czasu, a treść będzie zgodna z formularzem.

Waga (24.09 – 23.10)

Waga ze względu na swoją wewnętrzną strukturę nigdy nie wie, czego tak naprawdę chcą – płakać lub śmiać się. Również dzisiaj zademonstrują swoją wewnętrzną zmienność otaczającym ich ludziom pod przykrywką spokojnej i zrównoważonej osoby. Ale gwiazd nie da się oszukać – kierują się nimi nie stan zewnętrzny, ale stan wewnętrzny, dlaczego więc nie dokonać wyboru na korzyść radości i zabawy?

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.