pon.. paź 3rd, 2022

Ukraińska choreografka, zwyciężczyni „Tańca z gwiazdami” Ilona Gvozdeva podzieliła się dobrą nowiną.

Rodzina ukraińskiej tancerki Ilony Gvozdeva ma teraz kolejne święto.

Kilka dni temu, 9 września, celebrytka w Kijowie, w klasztorze św. Para planowała przeprowadzić uroczystość 7 września, w dniu ich rocznicy. Musiałam jednak wybrać inny termin.

Ślub Ilony Gvozdeva / Zdjęcie: viva.ua

A jednak 9 września to również ważny dzień dla małżonków, ponieważ ich córka Valeria obchodzi urodziny.

„Nie przypadkiem wybraliśmy z ukochaną datę 22.09.09 – to dla nas bardzo ważny dzień, urodziny naszej córki Riyi. Nasza mała księżniczka i uroczy syn książę towarzyszyli nam na naszym ślubie. był taki zmysłowy” – powiedziała w wywiadzie dla magazynu Viva.

Ślub Ilony Gvozdeva / Zdjęcie: viva.ua

Jak zauważyła tancerka, podczas wesela doznała prawdziwie magicznych wrażeń. Ilona jest przekonana, że to znacznie ważniejsze niż samo malowanie.

Ślub Ilony Gvozdeva / Zdjęcie: viva.ua

„Wrażenia są bardzo magiczne. O wiele bardziej pełne czci niż tylko wesele. Zrozumienie, że twoje ciała, dusze i myśli są na zawsze zjednoczone przed Bogiem aż do końca twojego życia! Teraz nie jesteśmy tylko parą – jesteśmy jedynym organizmem w harmonii , dobroć, spokój i przeciwności, teraz jeszcze więcej szacunku, miłości i jedno serce za dwoje” – podzielił się szczęśliwy Gvozdeva.

Nawiasem mówiąc, artysta na wesele założył również białą sukienkę i welon. Według celebrytki na to świąteczne wydarzenie chciała czegoś niewinnego. Ilona więc długo wybierała sukienkę.

Ślub Ilony Gvozdeva / Zdjęcie: viva.ua

„Chciałem lekkości, ukraińskiej duszy, pełni. I znalazłem to, moje idealne, nieważkie śnieżnobiałe piękno. Jestem przekonany, że nasze małżeństwo będzie bardzo szczęśliwe, wierzymy w to! Teraz jesteśmy błogosławieni przez Boga na naszej rodzimej Ukrainie !” dodał gwiazdkę.

Ślub Ilony Gvozdeva / Zdjęcie: viva.ua

Przypomnijmy, że ostatnio pobrali się kolejna para gwiazd Nikita Dobrynin i Dasha Kvitkova. W oficjalnym małżeństwie kochankowie żyli przez dwa lata.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.