czw.. wrz 29th, 2022

Dzisiaj, 12 września, jest święto w rodzinie gwiazdorskich małżonków Ekateriny Osadchaya i Jurija Gorbunowa.

Ekaterina Osadchaya , prowadząca Voice of the Country-12, świętuje swoje urodziny. Gwiazda ma 39 lat.

Od samego rana celebrytka otrzymuje ciepłe gratulacje od krewnych, przyjaciół i fanów. Prawie pierwszy, który pogratulował swojej żonie, był producentem i gospodarzem „Głosu kraju-12” Jurij Gorbunow .

Gwiazda życzył ukochanej spełnienia wszystkich marzeń i pragnień, a także realizacji wszelkich kreatywnych projektów.

Ekaterina Osadchaya / Zdjęcie: instagram.com/gorbunovyuriy

„Wszystkiego najlepszego, kochanie! W naszej rodzinie 12 września ma szczególne znaczenie! To Twój dzień! Naprawdę chcę, aby wszystkie Twoje pomysły, projekty, marzenia i pragnienia zawsze się spełniały! Zasługujesz na wszystko, co najlepsze!” – pogratulował Osadchai z okazji święta Gorbunowa.

Ekaterina Osadchaya / Zdjęcie: instagram.com/gorbunovyuriy

Ponadto Jurij podziękował Katerinie za dwóch pięknych synów, których mu urodziła.

„Dziękujemy za nasze dzieci, za naszych chłopaków! Za bycie taką cudowną mamą! Pamiętaj – zawsze tam jestem! Kocham cię bez końca! I niech wkrótce nadejdzie wielkie zwycięstwo!” – gospodarz zwrócił się do urodzinowej dziewczyny.

Ekaterina Osadchaya i Jurij Gorbunow / Zdjęcie: instagram.com/gorbunovyuriy

Katarzyna widziała już gratulacje męża i odpowiedziała mu. Prezenterka podziękowała ukochanemu za bezgraniczną miłość w ich małżeństwie i wspaniałych synów: „Yurko, dziękuję za troskę, miłość i dla naszych chłopaków”.

Synowie Osadchaja i Gorbunowa / Zdjęcie: instagram.com/gorbunovyuriy

Do gratulacji prezenterki telewizyjnej pod wpisem dołączyli również fani Ekateriny. Życzyli jej silnej miłości i zdrowia, a co najważniejsze spokojnego nieba nad głową: „Wszystkiego najlepszego! Życzę szczęścia, zdrowia, powodzenia we wszystkim i spokojnego nieba nad głową”, „Najszczersze gratulacje z okazji urodzin Pokój, zwycięstwo, miłość i dobroć, niech wszystkie twoje plany się spełnią!”, „Najszczersze życzenia! Dobre zdrowie, męstwo, zdrowe dzieci, bezgraniczne szczęście, pokój i spokój”.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.