wt.. paź 4th, 2022

Wkrótce premiera nowych odcinków 12. sezonu największego projektu muzycznego „Głos kraju”, którego pokaz został przerwany z powodu inwazji Federacji Rosyjskiej na terytorium Ukrainy na pełną skalę.

Z inicjatywy trenera ludowego „ Głosu ojczyzny” i filantropa Andrija Matsoli powraca ukochany przez miliony projekt, by przypomnieć talent narodu ukraińskiego i wesprzeć piosenką morale publiczności, a także pomóc armii ukraińskiej, bo w kontynuacji sezonu pojawi się też potężny komponent charytatywny.

Premiera odbędzie się na kanale TET 2 października o godzinie 21.00.

„Muzyka zawsze wspierała ludzi zarówno w najszczęśliwszych, jak i najtrudniejszych momentach życia, od wojen po pandemie. Teraz widzimy prośbę od naszych widzów potrzebujących wsparcia, którzy czekają na powrót „Głosu Kraju” na ekranów.W nowych wydaniach widzowie usłyszą zarówno ukraińską klasykę, jak i współczesne piosenki napisane podczas wojny na pełną skalę.Ponadto w kontynuacji sezonu ogłaszamy cel charytatywny – publiczność będzie mogła pomóc naszym obrońcom w walce wroga. To jest nasz wspólny głos, aby zachować zwycięstwo Ukrainy „, powiedział główny producent kanału „1 + 1” Maxim Krivitsky.

Twórcy muzycznego projektu są pewni, że pomimo chęci wroga, by zniszczyć wszystko, co ludzie kochają, Ukraińcy nadal walczą, śpiewają, ofiarowują i wierzą w siebie.

Zdjęcie: serwis prasowy kanału „1 + 1”

„Dla milionów Ukraińców Voice of the Country to nie tylko kolejne widowisko rozrywkowe. To projekt o nas wszystkich, bo piosenka jest duszą naszego narodu, naszej ziemi. że ten projekt jest potrzebny również naszym obrońcom „Niektórzy wspominali, jak oglądali go w czasie pokoju ze swoimi rodzinami. Inni oglądali w wolnym czasie występy uczestników na YouTube. Ponadto słyszałem od nich: „Kiedy kraj nadal walki, to jego głos powinien brzmieć” – powiedział trener ludu „Głos kraju” Andrei Matsola, z którego inicjatywy projekt powraca do powietrza.

Ekaterina Osadchaya, a także jej mąż Jurij Gorbunow, który zaskoczył żonę i przyszedł do studia z ogromnym bukietem kwiatów, ogłosili powrót „Głosu kraju-12” w dniu swoich urodzin na antenie „Snidanka z 1 + 1″. Prezenterzy po raz pierwszy od początku inwazji na pełną skalę udzielili wspólnie wywiadu i opowiedzieli o powrocie projektu muzycznego na ekrany.

Ekaterina Osadchaya i Jurij Gorbunow / Zdjęcie: serwis prasowy kanału „1 + 1”

„Muzyka jest w naszej krwi, zawsze leczyła i ratowała od wszystkiego. Nowe odcinki pokażą zarówno ukraińskie pieśni ludowe, jak i współczesne kompozycje pisane po ukraińsku. To cała nasza genetyka i DNA. „Głos kraju” to te pigułki na depresja, której ludzie tak bardzo potrzebują. To część naszej duszy” – mówili Jekaterina Osadczaja i Jurij Gorbunow.

Przypomnijmy, że emisja „Głosu kraju-12” została przerwana w piątym odcinku przesłuchań w ciemno. Innowacją sezonu był fakt, że w projekcie pojawił się piąty podwójny fotel trenerski, który zajęła drużyna Second Chance – trener ludowy Andrei Matsola i artystka Aleksandra Zaritskaya, czyli KAZKA. Prawdziwą niespodzianką dla uczestników i widzów był specjalny projekt „Druga szansa”. Jego trenerzy dają szansę na dalsze uczestnictwo w „Głosie kraju” tym uczestnikom, którzy nie zwrócili się do trenerów na głównej scenie lub tym, którzy przestają walczyć na kolejnych etapach projektu. W każdym odcinku przesłuchań w ciemno Andrey Matsola i Alexandra Zaritskaya mogą uratować 2 uczestników przed eliminacją, naciskając czerwony przycisk po występie wokalisty na scenie.

Zdjęcie: serwis prasowy kanału „1 + 1”

„Głos kraju” będzie pierwszym dużym projektem wokalnym, który po rozpoczęciu wojny powróci na ekrany. Premierowe odcinki można oglądać na kanale TET za pośrednictwem ukraińskiej cyfrowej telewizji interaktywnej „Kyivstar TV”.

Jakie zmiany nastąpią w 12. sezonie wokalnego projektu, będzie wiadomo już wkrótce. Do tej pory wiadomo, że hasło dwunastego sezonu zostało przekształcone w potężny przekaz „Tak brzmi najbardziej śpiewający naród na świecie”.

Zdjęcie: serwis prasowy kanału „1 + 1”

Przypomnijmy, że wraz z wybuchem wojny na pełną skalę, projekt Voice of the Country uruchomił kulturalny flash mob o nazwie Musical Defense, który został wyemitowany na antenie Snidanka z 1 + 1. W nim gwiazdy ukraińskiego show-biznesu i członkowie „Głosu kraju” śpiewali już znane lub właśnie napisane piosenki o wojnie i zamieszczali filmy na portalach społecznościowych pod hashtagiem #musical defense. „Głos kraju” będzie kontynuował muzyczną obronę, wzmacniał tożsamość ukraińską i odpierał okupantów na froncie kulturalnym.

To, co dzieje się za kulisami projektu, widzowie tradycyjnie będą mogli zobaczyć na kanale YouTube. W tym roku gospodarzami backstage’u, nakręconych przy wsparciu telewizji Kyivstar, byli zwycięzca „Głosu kraju-11” Siergiej Lazanovsky oraz absolwentka 1+1 Media School Natalie Solonik. Gospodarzami za kulisami sieci społecznościowych kanału telewizyjnego 1 + 1 była piosenkarka i uczestniczka „Głosu kraju – 10” Lida Lee, finalistka 11. sezonu Temy Pauchek, superfinalistka 9. sezonu KHAYAT i uczestnikiem „Głos.Dzieci-4” Nino Basilaya.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.