wt.. paź 4th, 2022

Ukraińscy obrońcy będą mogli do 30 października zająć znaczne terytorium państwa.

Jest to data fatalna dla Ukrainy i będzie świadczyć o pogorszeniu się sytuacji rosyjskich okupantów.

Opowiedziała to astrolog Aleksandra Ivashina.

Astrolog zauważył, że prawdopodobnie do 30 października Siły Zbrojne Ukrainy wyzwolą znaczną część Ukrainy. Dodała, że później wysiedlenie nie będzie trwało tak aktywnie.

„Można założyć, że w operacjach wojskowych może nastąpić konsolidacja tego, co zostało osiągnięte … Do tego czasu prawdopodobnie znaczna część terytoriów zostanie zwrócona. W tych terminach aspekt kwinkunksa między Marsem a Plutonem w Koziorożcu. I pamiętamy, że wojna zaczęła się prawie na koniunkcji tych dwóch planet. Ofensywa na dużą skalę doprowadziła do zajęcia terytoriów. A teraz, na jednym z wierzchołków pętli, powstaje kwinkunks. I to jest aspekt powrotu i bumerangu. Dlatego wniosek nasuwa się sam ”- wyjaśnił Ivashina.

Astrolog dodał też, że na tle klęsk militarnych armii okupacyjnej w Rosji możliwe są polityczne zaostrzenia i protesty.

Przypomnijmy, że molfarka powiedziała, kiedy skończy się wojna na Ukrainie .

Przeczytaj także:

Astrologia, tarologia, numerologia, wróżby, wróżby, modlitwa, percepcja pozazmysłowa to nie nauki i przewidywania nie zawsze sprawdzają się w 100%. Informacje są często zabawne, więc nie należy ich traktować poważnie, a jedynie jako możliwość wydarzeń, których twórcą może stać się każdy człowiek, jeśli ma siłę umysłu i inspirację, by zmienić swoje życie na lepsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.