czw.. wrz 29th, 2022

Członkowie „Diesel Studio” Sergey Pisarenko i Evgeny Nikishin zaskoczyli ukraińskich fanów swoim pojawieniem się na liniowcu wycieczkowym Astoria Grande.

Tak więc byli gracze zespołu KVN „County Town” i uczestnicy ukraińskiego studia „ Diesel ShowSergey Pisarenko i Evgeny Nikishin , jak się okazało, zarabiają krwawe ruble, występując na statku wycieczkowym przed Rosjanami. Ten liniowiec kursuje z rosyjskiego miasta Soczi do Turcji iz powrotem.

Odpowiednie plakaty z zapowiedziami koncertów z udziałem Pisarenki i Nikishina pojawiły się na oficjalnej stronie rejsu na Instagramie. Pierwszy koncert odbędzie się 24 września. I, jak się okazało, Pisarenko i Nikishin występowali już na tym liniowcu dla Rosjan. „To było tak zabawne, że postanowiliśmy zrobić to jeszcze raz!” – takimi słowami rozpoczyna się zapowiedź wydarzenia.

Sergey Pisarenko i Evgeny Nikishin zabawiają Rosjan / Zdjęcie: instagram.com/astoriagrande

15 października na tym statku wycieczkowym Pisarenko i Nikishin wystąpią razem z rosyjską piosenkarką Olgą Buzovą.

Sergey Pisarenko i Evgeny Nikishin zabawiają Rosjan / Zdjęcie: instagram.com/astoriagrande

Ciekawe, że Pisarenko po raz pierwszy zamieścił ogłoszenie o koncercie we wrześniu na swoim Facebooku, ale pospiesznie go skasował. Podobno z powodu gniewnych komentarzy Ukraińców.

Przypomnijmy, że Siergiej Pisarenko wraz z żoną Ukrainką mieszkał pod Kijowem. W kwietniu aktor pokazał, jak rosyjscy najeźdźcy zniszczyli jego dom . Ale Pisarenko udało się zabrać żonę i córkę do Tallina.

W czerwcu szef Diesel Studio Jegor Krutogołow powiedział, czy w zespole pozostaną Rosjanie Pisarenko i Nikishin . Następnie Krutogolov powiedział, że Pisarenko i jego rodzina zostali na Ukrainie i nadal występują w ramach Diesel Studio. Jewgienij Nikiszin wyjechał do Rosji, ponieważ ma tam rodzinę.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.