niedz.. wrz 25th, 2022

Wiadomość z okazji rocznicy prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego w dniu 11 września:

  • 200 dni ukraińskich przeciwko. Maize 5 tysięcy lat. Maizhe 300 tysięcy hvilinów. Mayzhe 20 milionów sekund. Powodów jest wiele, więc możemy dziś, za kogo można powiedzieć „dakaja”. Miliony razy. Bez czekania „majze”. Powiedz, że w nie wierzymy, a wygramy. Bez czekania „majze”.
  • VSIM, hTO dla 200 DNIV, pokazując czołgi PEAN 2000, 4500 bojowych pojazdów opancerzonych, porowate systemy artyleryjskie Pan 1000, 250 LITARIV TA 200 GELKOPTERIV I Mayge 1000 non-postpopable, 15 linii Katyesyachi żołnierzy іnshoi. Zvіlnі setki naszych miejsc i sił. Ktokolwiek zlamav planuje wroga, bardziej nie sam zlamavsya.
  • Dziś jest dzień naszych wojów na piwnoch, piwdniach i zjazdach Ukrainy na kawalerkę i zaznaczanie wąsów.
  • Światło jest przy zdobyciu, wróg jest przy zbroi, Ukraina do ciebie pisze, wierzy od ciebie, modli się za ciebie, sprawdza cię.
  • Moje piosenki: zobaczysz nasz kordon, na wszystkich planach jogi. Potrząśnij naszymi granicami i plecami wróżbitów. Módlcie się tak, jak lśnią oczy naszego ludu i pięciu okupantów. Nazywają to gestami dobrej woli. Nazywamy to obezwładnionym.

Najnowszy tekst rocznicy prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego 11 września:

Drodzy Ukraińcy!

Dzisiaj jest 200 dni naszego przeciwieństwa. Nasza walka. Nasza wojna wojenna. O wolność, niezależność, prawo do bycia. Przez 200 dni poszło nam trochę, ale co ważniejsze, a co ważniejsze – z przodu. Całe to zwierzę chcę poświęcić sobie, który jest z przodu. A dla kogo jest to od razu ważniejsze, więcej smrodu jest ważniejsze, aby się rozluźnić.

Wszyscy obrońcy i obrońcy Ukrainy. Wszystko, co jest warte 200 dni dla człowieka, a Ukraina jest tego warta. Silny i do tego jesteśmy wolni. Nezlamni i do tego jesteśmy niezależni. Nasi wojownicy, jak, bohatersko przesyłali strumieniowo wroga, ale teraz nie przesyłają strumieniowo dla siebie. Poślubiam mieszkańca pivnochi, pivdni i zejście. We wszystkich kierunkach, ale pędzi tylko w jednym – do przodu i do zwycięstwa.

200 dni ukraińskich przeciwko. Maize 5 tysięcy lat. Maizhe 300 tysięcy hvilinów. Mayzhe 20 milionów sekund. Powodów jest wiele, więc możemy dziś, za kogo można powiedzieć „dakaja”. Miliony razy. Bez czekania „majze”. Powiedz mi, w co w nich wierzymy, prawdopodobnie w nich wygram. Bez czekania „majze”.

Wszyscy nasi wojownicy Sił Zła Ukrainy.

Wojska lądowe, nasza piechota. Lepiej wiedz o innych: na wojnie niewiele jest romansów, a dużo ciężkiej pracy. W czasach її mąż i przyznał się do wygrania naszych okremі mekhanіzovanі brygad. 92 ha – nazwane na cześć koszha otamana Ivana Sirka. 54. – nazwany na cześć hetmana Iwana Mazepi. 14 – nazwany na cześć księcia Romana Wielkiego. 60. Brygada Piechoty Armii Inguletów. Croc po zbożu w regionach Charkowa, Chersoniu, Donbasu, łopatą, łopatą, rękami, zębami – „wygrywasz” metr skóry, skórę granicy, skórę naszego miasta i wsi.

Wszystkie nasze czołgi. Tі, który w rękawicach wygra przyszłość. Ja dzisiaj, w dniu zawodowego świętego. Tse 3., 4., 5. brygada pancerna, pułki i bataliony czołgów, kompanie czołgów w magazynie DSzV, 17 brygada pancerna „Kryworizka” im. Konstantyna Pesztuszki. A zwłaszcza – 1. brygada czołgów okrema Sіverska. Kocham was wszystkich i was wszystkich z Dniem Tankista.

Wszystkie nasze rakiety i artyleria. Jesteście słusznie nazywani „bogami wojny”. Prowadzisz okupantów na sąd Boży. Odpędzasz diabły z powrotem do piekła. Dziś ze specjalnym zapalnikiem i ogniem w oczach obrabujemy 406 brygadę artylerii im. generała-horuńskiego Ołeksija Ałmazowa. My vydachni її bojownicy i zagal nas, których ciepło nazywamy „naszą sztuką”.

Jak w dwóch słowach opisać swojego robota jubilerskiego? Bardzo dobrze. Mi dekuёmo dla skóry „dobrze” i skóry „jelita”. Za wszystkie skarby, kolonie, magazyny, bazy i kwatery główne. Co ważne, przejdź przez mosty. Tam, de paly przez twoje susilly, a tam de horn, łamiąc zasady bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Po stronie ludzi wszystko mówi ci dokładnie o różach i nowych, i wydaje się, że okupanci rozumieją mój umysł: „Przestań palić wszędzie. Pal tam, gdzie jeszcze nie uderzył”.

Tse nasze siły Povіtryanі. Bombardowanie, szturm, vinischuvalna, rozvіduvalna, lotnictwo wojskowo-transportowe. Broniąc Ukrainy, żyj na haju.

Wszystkie nasze oddziały szturmowe z powietrza. Jesteś pierwszy! Za nic cię zabijemy! Qi wyszedł – nie tylko słowa. Vіsіm rokіv i 200 dnіv vogue tse wiedzieć. A dzisiaj najeźdźcy szczególnie widzą siłę 79. Brygady Powietrznodesantowej, 25. i 80. Brygady Powietrznodesantowej. Zokrema w pobliżu regionu Charkowa, gdy z powodzeniem śpiewasz w górach. Ja w regionie Doniecka de vie z powodzeniem strumieniuję wroga.

Mi vpevneni: i tam, i będzie jedno zakończenie – twoje zwycięstwo. Dla kogo nie trzeba czytać prognozy, wystarczy przeczytać swoją przysięgę. Jesteśmy spadochroniarzami Sił Zła Ukrainy. Nigdy nie przyjmiesz ciosu. Nie uratujesz się w obliczu trudności. Nie powinieneś pozbawiać towarzysza broni na niebie. Zawsze jesteś gotów podkopać wrogów Ukrainy w walce. Jesteście spadochroniarzami Sił Zła Ukrainy!

Tse nasze siły Wijsko-Morsk. Przyniosłeś go: nie ma znaczenia, jaką flotę ma wróg, jaki okręt flagowy ma nowy, jeśli Neptun jest po twojej stronie. Warty rodzime brzegi. Łodzie rakietowe, artyleria, okręty przeciwminowe i desantowe, lotnictwo morskie, artyleria morska i piechota powietrzna, piechota morska. A szczególnie chcę uhonorować 503. batalion piechoty morskiej. Na twoich szewronach są słowa: „Jeśli przyjdziesz, to mi”. W naszych sercach krążą słowa: yakscho vie – potem sukces i zwycięstwo.

Siły kontrobrony Ukrainy. Wojska rakietowe przeciwlotnicze, oddziały radiotechniczne, PPO Wojsk Lądowych i Marynarki Wojennej. Czy czujesz sygnał powtórnego alarmu, w przeciwnym razie obniż więcej. Więcej schodzi do schronu. Możesz patrzeć bezpośrednio pod kątem, dzięki czemu pociski wróżbiarskie, samoloty, helikoptery, drony będą kiepskie.

To jest nasza inteligencja. Z oczywistych powodów niewiele osób zna twoje imiona, twój wygląd. Nie pisz o swoich operacjach w wiadomościach, tylko pisz do asystentów nauk wojskowych. Twoje sukcesy są często niepomyślne i niezapomniane dla naszego ludu, ale zawsze bolesne dla naszego wroga.

W dzisiejszych czasach szczególnie pokazują się wojownicy-rozvіdniki. 131. batalion wywiadu wojskowego Ukrainy. Tі, hto zavzhd naprzód. Jestem dla Was, dla wszystkich zwolenników Centrali śledztwa, dla wszystkich naszych odkrywców, zacznijcie jak ja, zacznijcie bachimo, zacznijcie czuć, zacznijcie wiedzieć, zacznijcie diemo. Na pewno pokonamy.

Wszystkie nasze misje specjalne, Siły operacji specjalnych. Tі, który zamierza „walczyć”. Tі, hto przewyższa nie ilość, ale jakość. Tі, który może mieć szczególną siłę do walki na granicy między możliwym a niemożliwym.

Tse Siły Obrony Terytorialnej. Na szczególną uwagę zasługują żołnierze 115 i 117 brygady obrony.

Tse wojska medyczne, yakі ryatuyut życie naszych żołnierzy. Wszyscy duchowni wojskowi, kapelani, jak modlić się o życie naszych wojowników. Wszyscy nasi inżynierowie, zv’yazkivtsi, cyberarmia.

Tse tі, hto vіsіm rokіv, 200 dni i od razu bronuj i służ mocy pl_ch-o-p_ch z_ solanki Siły Ukrainy. Jestem wdzięczny wszystkim żołnierzom Gwardii Narodowej, zadań specjalnych oraz 15 słoweńskiemu pułkowi. Do wszystkich naszych pograniczników. Do funkcjonariuszy i praktyków Służby Bezpieczeństwa Ukrainy, Policji Państwowej, Służby Bezpieczeństwa Państwa, naszych strażaków, awanturników, saperów. A jednocześnie – do naszych wojowników, zahisników, najlepszych synów i dna Ukrainy, jakby dzisiaj nazywali її pіvnіch, pivnіch i shid.

Usim, hto przez 200 dni odżywiał Bilsh yak 2000 czołgów, 4500 bojowych pojazdów opancerzonych, 1000 systemów artyleryjskich poroski, 250 listav I 200 gelkopteriv і Mayzhe 1000 Beznilotnik Penpais, 15 stoczniowców ib Katerev, tysyachi lonely.

Zvіlnі setki naszych miejsc i sił. Ktokolwiek zlamav planuje wroga, bardziej nie sam zlamavsya. Wszyscy, którzy bronili i bronili Kijowa. Zabrał nasz kapitał, a także uwierzył w nasze zwycięstwo.

Wąsy, które zmіtsniv i rozmnażają się, broniąc Charkowa, Mikołajowa, Czernigowa, Odessy, Zaporoża, Dniepru. Wszyscy, którzy zdobyli Mariupol i Azovstal. Z regionu Kijowa, regionu Żytomierza, regionu Czernigowa, regionu Sumy. Buchu, Irpin, Borodyanka, Worzel, Gostomel, Makariv. Ohtirku, Sumi. A teraz – Balakliya, Izyum, Kup’yansk.

Wszyscy, którzy poruszają się, dzierżą i chcą nami timchasowo, zajęli terytorium Ukrainy. Tchnij życie na nowo i ukraiński chorąży w Chersoniu, Berdiańsku, Melitopolu, Ługańsku, Gorliwce, Enakiewie, Mariupolu i Doniecku, Jałcie, Dżankoju, Kerczu, Jewpatorii, Symferopolu. Kto wszystkie ceny 200 dni są obliczane przez 200%.

Wróg pokazał, że się zgubił, że poszedł na trening. Nauczyłeś ich wielu rzeczy. Mądrze jest wydostać się z naszych ziem i zrozumieć, że po rzuceniu sprzętu i zbroi można pracować znacznie łatwiej.

Jest zbyt bogaty, aby ktoś był żywy, więc słusznie jest mówić nie „na Ukrainie”, ale „na Ukrainie”. Tse wszyscy, którzy weszli na naszą ziemię i utknęli w niej. Więc ktoś pamięta na zawsze, że sprawdza wszystkich niefortunnych gości na Ukrainie. Tse naszych wojowników.

Dzisiaj jest twój dzień na pivnoch, pivdni i spotkaniach Ukrainy, aby bachel i zaznaczać wąsy. Światło w zdobyciu. Wróg jest w panicy. Ukraina do was pisze, wierzy od was, modli się za was, kontroluje was.

Tse niespokojna ścieżka – aby wygrać. Ale mi pevnі: do snu. Zobaczysz nasz kordon, wszystkie działki jogów. Potrząśnij naszymi granicami i plecami wróżbitów. Uderz, gdy oczy naszych ludzi i piątki okupantów błyszczą. Nazywają je „gestami dobrej woli”. Nazywamy to obezwładnionym.

Wygląda na to, że jesteśmy z wami cicho, wszyscy jesteście 200 dni o -15 chi +35, około innej nocy, około szóstego ranka, wielki poniedziałek w Dzień Niepodległości, z tego powodu stres, niepokój, rabuj swoje prawo, ryzyko swoje życie, chroń swój kraj.

Każdy, kto jest na pewno gotowy. Kto, nie dzwoń do wrażliwych płytek. Nie czytaj podróbek w Internecie, ale napisz historię w prawdziwym życiu. Historia niepodległości. Historia zwycięstwa. Historia Ukrainy. Nasi wojownicy, nasi żołnierze, nasi obrońcy. Dla nas na pewno – pierwsza armia świata.

Chwała Tobie!

Chwała Ukrainie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.