pon.. paź 3rd, 2022

Ostatnio zaniepokojeni fani gospodarza Vladimira Ostapchuka i jego żony Kristiny obawiają się plotek, że sprawy nie idą tak gładko dla pary, jak się wydaje.

Plotka głosi, że Władimir Ostapczuk i Kristina Gorniak postanowili nawet odejść.

Ta informacja w jego programie „Glory PRO” została skomentowana przez prezenterkę Slavę Demin, która osobiście zna małżonków. Slava potwierdził, że rzeczywiście istnieją pewne problemy w stosunkach między Ostapczukiem i Gorniakiem i teraz nie mieszkają razem:

„Wiem, że para ma pewne problemy. Ale jak dotąd nie doszło do rozwodu. Wiadomo tylko, że Vova i Christina nie mieszkają teraz razem. Jaki dokładnie powód jest nieznany, ale mówią że stało się to po tym, jak Władimir wyjechał do Kanady do swoich dzieci. Teraz Ostapczuk jest we Włoszech, a Kristina jest już w swoim mieszkaniu w Kijowie – powiedział Demin.

Władimir Ostapczuk i Krystyna Gorniak / Zdjęcie: instagram.com/vova_ostapchuk

Tymczasem ani Gorniak, ani Ostapczuk oficjalnie niczego nie komentują. Jednak ostatnio małżonkowie przestali publikować wspólne zdjęcia i historie na Instagramie, chociaż wcześniej robili to dość aktywnie.

„Mam nadzieję, że nie będą kolejną parą, która poszła własnymi drogami podczas wojny na pełną skalę” – dodał Demin.

Władimir Ostapczuk i Krystyna Gorniak / Zdjęcie: instagram.com/vova_ostapchuk

Jak wiecie, pod koniec sierpnia Władimir Ostapczuk wyjechał do Kanady , gdzie jest teraz jego była żona Elena Voichenko z dwójką dzieci. Po rozwodzie Władimir Ostapczuk i jego była żona mieli poważny konflikt o dzieci. Elena zabroniła gospodarzowi ich widzieć. Jednak Vladimirowi za pośrednictwem sądu udało się jednak porozumieć z Evanem i Emilią.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.