pon.. paź 3rd, 2022

Ten dramat Netflix był jednym z najbardziej oczekiwanych filmów festiwalu filmowego.

Hollywoodzka aktorka Ana de Armas przybyła do Wenecji, aby zaprezentować publiczności film „Blondynka”, który opowiada o najsłynniejszej aktorce wszechczasów – Marilyn Monroe . Obraz nie jest biografią, ale oparty jest na powieści Joyce Carol Oates o tym samym tytule, napisanej na podstawie biografii Monroe.

Jednym z producentów obrazu jest aktor Brad Pitt , więc odwiedził także festiwal filmowy i poszedł na czerwony dywan z Aną.

Aktor znów miał na sobie dość dziwny kostium, ale w przeciwieństwie do ostatniej premiery wyszedł do fotografów w spódnicy , ten strój aktora był dość klasyczny, mimo że łączył go ze sneakersami.

Ana de Armas i Brad Pitt / Zdjęcie: Associated Press

Ana de Armas i Brad Pitt / Zdjęcie: Associated Press

Z kolei Ana pojawiła się na czerwonym dywanie i stała się gwiazdą wieczoru, ponieważ wybrała delikatną sukienkę od marki Louis Vuitton, z którą współpracuje podczas imprezy.

Ana de Armas / Zdjęcie: Associated Press

Jasnoróżowa sukienka z amerykańską pachą i głębokim dekoltem do pępka była gładka i uszyta z najlepszego jedwabiu. Poza tym suknia była plisowana i miała długi tren, który pięknie „grał”, gdy aktorka się poruszała.

Ana de Armas / Zdjęcie: Associated Press

Wygląd Any dopełniła diamentowa biżuteria z biżuterii Messika: bransoletka, naszyjnik w formie ptasich skrzydeł, kolczyki i pierścionek.

Ana de Armas / Zdjęcie: Associated Press

Włosy dziewczyny zostały ułożone w klasyczną hollywoodzką falę i wykonały lakoniczny makijaż.

Ana de Armas / Zdjęcie: Associated Press

W samym filmie pokażemy, jak Norma Jean Mortenson po traumatycznym dzieciństwie zostaje hollywoodzką aktorką. Obecnie jest znana na całym świecie pod pseudonimem „Marilyn Monroe”, ale jej występy na ekranie stoją w wyraźnym kontraście z problemami miłosnymi, wyzyskiem, nadużywaniem władzy i uzależnieniem od narkotyków, z jakimi boryka się w życiu osobistym.

Po premierze pierwszego zwiastuna film spotkał się z sporą krytyką ze względu na to, że główna aktorka, która jest pochodzenia kubańskiego, nie mogła pozbyć się akcentu. Ale kiedy premiera się odbyła, sala eksplodowała burzą oklasków, podobno Anya i zespół byli oklaskiwani przez 14 minut.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.