pon.. paź 3rd, 2022

W niedzielę 11 września „Rennes” w 7. kolejce francuskiej Ligue 1 gościło u siebie „Auxerre”.

„Rennes” pewnie pokonał „Auxerre” w u siebie meczu o mistrzostwo Francji – 5:0 .

Gospodynie otworzyły wynik już w 5. minucie – strzelił Kamal Suleman . Więcej w pierwszej połowie „Rennes” nie strzelił.

Rywal Dynama w Lidze Europy zaczął pokonywać gości w połowie drugiej połowy – Amin Guiri podwoił przewagę Rennesa, następnie trzecią bramkę zdobył Martin Terrier , czwartą Flavien Te , a walkę zakończył Mattis Ablin .

• Rennes ma 11 punktów i jest szóste w tabeli Ligue 1. Auxerre jest na 14. miejscu z 7 punktami.
  • W kolejnej rundzie „Rennes” w drodze spotka się z „Olympic”, a „Auxerre” zajmie „Lorient”.

W czwartek 14 września „czerwono-czarni” spotkają się w drugiej rundzie fazy grupowej Ligi Europy ze sprawcą „Dynamo” – tureckim „Fenerbahce”. Zamiast tego kijowski klub sprzeciwi się AEC.

Przeczytaj także:

Atalanta z Malinowskim nie pokonali outsidera i odzyskali przywództwo w Serie A

Jaremczuk z dwoma asystami pomógł Club Brugge wygrać piąty mecz z rzędu w mistrzostwach Belgii

„Inter” ostatecznie odniósł zwycięstwo nad „bykami” i wskoczył do pierwszej trójki Serie A (wideo)