wt.. paź 4th, 2022

Żdanow potwierdził, że list MON FR, zamieszczony w sieci przez jednego z opozycyjnych polityków rosyjskich, jest prawdziwy.

Rosyjskie władze naprawdę wiedzą, że straty okupantów na Ukrainie sięgnęły 50 tys. zabitych.

Opowiedział o tym ekspert wojskowy Oleg Żdanow.

„Bardzo ciekawa wiadomość, proponuję przeczytać specjalnie dla czytelników z Federacji Rosyjskiej. Jeden z polityków rosyjskiej opozycji zamieścił w sieci dokument. Okazało się, że nie jest fałszywy, dokument jest prawdziwy. To jest list od Rosjanina. Ministerstwo Obrony do Ministerstwa Finansów, gdzie Ministerstwo Zbroi Federacji Rosyjskiej prosi o sfinansowanie wypłat dla rodzin zmarłych żołnierzy w wysokości 50 tysięcy osób, czyli realne straty Rosji to 50 tysięcy zabitych. jest wskazany w liście” – powiedział ekspert.

Żdanow zwrócił też uwagę na jeszcze jedną ciekawą rzecz. W szczególności rosyjskie Ministerstwo Obrony zwraca się do Ministerstwa Finansów o uwzględnienie, że straty rosyjskiego wojska mogą sięgać nawet 8 tys. miesięcznie.

„List został potwierdzony przez kilka źródeł, w tym zagraniczne służby wywiadowcze. I oficjalnie nie ma strat w rosyjskiej telewizji” – zauważył ekspert.

Wcześniej Oleg Żdanow wyjaśnił , dlaczego Rosjanie tak szybko wycofują się w rejonie Charkowa.

Przeczytaj także:

Subskrybuj nasze kanały w Telegramie i Viber .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.